ТОП-5 популярних напрямків дитячих таборів взимку

На порталі «Дитячі табори» вже доступні понад 130 актуальних програм для дітей на зиму 2019 року

ТОП-5 популярних напрямків дитячих таборів взимку

Портал «Дитячі табори» пропонує найсвіжішу інформацію щодо програм зимових таборів України та зарубіжжя. Сьогодні на порталі вже доступні понад 130 актуальних програм на зиму-2019. Серед них Ви зможете підібрати найкращий табір саме для вашої дитини, враховуючи її інтереси і захоплення.

Так, наприклад, протягом зимової зміни у дітей з'явилася можливість вибирати, чим займатися: робототехнікою або катанням на лижах, англійською або вчитися знімати кіно, музикою і танцями або риболовлею і полюванням, а може, ваша дитина займається футболом, і зимові канікули також хоче провести з професійними тренерами України, або вирушити до Єгипту за програмою Скелелазіння + Дайвінг. Загалом, давайте дивитися і обирати, поки є з чого. Пам'ятайте, що місця в кращі табори, та ще й з доступними цінами і акціями, закінчуються ще до початку зими.

1. Лижні дитячі табори

Мабуть, одним з найбільш популярних напрямків дитячих таборів на зиму є катання на лижах. В основі програм таких таборів лежать захоплюючі і трішки екстремальні уроки катання на лижах чи сноуборді під кураторством професійних інструкторів. Звичайно ж, велика частина лижних таборів знаходиться в Карпатах і в Польщі в Закопані, де засліплює не тільки краса гір, а й насиченість і колорит життя місцевого населення.

Протягом змін діти зможуть освоїти ази катання і підкорити свої перші професійні спуски або, якщо вже є навички катання на лижах чи сноуборді, потренувати наявні і освоїти нові вміння. Велика частина таборів пропонує батькам обирати кількість днів, які можна за програмою відвести для гірськолижної активності. Чим зумовлений такий вибір? Перш за все, ціною. Як відомо, вартість підйомників і спорядження, необхідних для повноцінного дня на лижах на Буковелі, коливається в районі 1 500 грн. І, як правило, ця сума не входить в ціну зміни, а прописується в якості додаткових витрат. Якщо Вас цікавлять табори з щоденними гірськолижними тренуваннями протягом всієї зміни, менеджери зможуть Вам підібрати і такі.

Звичайно ж, програми з акцентом на лижі також насичені всілякими розвагами і розвиваючими тренінгами. Протягом зміни діти будуть залучені до командних ігор, творчих майстер-класів (миловаріння, hand-made, ковальська справа, малювання, квілінг...), братимуть участь в постановках спектаклів, будуть багато гратися на свіжому повітрі, кататися на санках і тубах, зможуть попрацювати над собою на спеціальних психологічних тренінгах. Загалом, буде по-справжньому весело і дійсно корисно.

2. Сімейні дитячі табори на зимові канікули

Плануєте взимку відпочити всією сім'єю - без проблем! На порталі є табори сімейного типу. У такі табори Ви можете поїхати разом з дітьми. Перевага відпочинку в такому таборі - повна організація побутових і розважальних питань. Вам не потрібно буде підбирати комфортне житло і влаштовувати режим харчування, продумувати дозвілля і шукати найбільш цікаві варіанти. Також в програмах таких таборів закладено вільний час для батьків, який Ви можете провести на spa-процедурах або в тренажерному залі, повечеряти в ресторані або помедитувати. А можете навпаки - взяти участь в захоплюючій програмі табору разом з дитиною.

Отже, сімейний відпочинок в дитячих таборах - ідеальне поєднання комфорту, спільних розваг і вільного часу для себе. Плюс Новорічні та Різдвяні гуляння і подарунки. Що може бути краще?!

3. Зимові англійські табори

З'явилася чудова можливість для дитини під час зимових канікул покращити свій рівень англійської мови. Як Ви вже здогадалися, далі піде мова саме про програми зимових таборів, акцент яких зроблено на англійську. Велика частина таких таборів пропонує своїм кемперам посилений інтенсив, побудований на щоденних заняттях і повному зануренні в англомовне середовище.

Заняття в таборах не схожі на шкільні уроки, адже носять розважально-пізнавальний характер в невимушеній атмосфері в компанії таких же позитивних дітей. Звичайно, за сім - десять днів дитина не зможе повноцінно вивчити мову, але саме такий підхід допомагає закласти інтерес до мови і задати потрібний темп для подальшого навчання. Тепер докладніше про повне занурення в англомовне середовище. Суть цієї частини програми - допомогти учасникам табору подолати мовний бар'єр, завдяки постійному спілкуванню протягом всієї зміни з носіями мови, викладачами і між собою. В основному, ігри, екскурсії, тренінги та майстер-класи проводяться також англійською мовою.

Як правило, не важливий рівень мови дитини, адже в перший же день після тестування усі кемпери діляться на групи за віком і вже наявними знаннями.

Якщо Ваша дитина вчиться в мовній школі, чудово! Програма табору допоможе підтримувати рівень мови, додасть впевненості в своїх силах. Якщо ж Ваша дитина зовсім не знайома з мовою або знаходиться на початковому рівні - не проблема! Завдяки цілодобовій підтримці кураторів, викладачів і нових друзів вона зможе значно підвищити свої знання, а також отримати мотивацію для подальшого вивчення.

Окремо потрібно виділити табори, які проводяться за кордоном: в США, Великобританії, Польщі, Словаччині. Програма побудована також на вивченні англійської мови, але особливістю таких таборів є або проживання в приймаючій сім'ї викладача (в основному, США), або проживання в резиденціях при мовних школах разом з дітьми з інших країн.

Також є на childcamp.com.ua зимові програми, призначені спеціально для старшокласників, які думають про вступ до вузу, наприклад, у Польщі. Учасники таких програм зможуть на власні очі побачити справжнє життя студента польського університету, дізнатися про умови вступу та проживання, а також поставити запитання, що накопичилися, безпосередньо представникам провідних вузів Польщі.

4. Цікаві зимові програми спеціально для хлопчиків

У цьому році збільшилася кількість програм, які складені для посилення таких важливих якостей чоловіків, як мужність, відповідальність, самостійність, здатність захистити себе і своїх близьких, культура поведінки. Діти впродовж зміни будуть займатися всім, що цікаво хлопчикам.

Так, наприклад, зимова програма Захисник від ProfyCamp є тренінговою військово-прикладною та розроблена спеціально для хлопців від 8 років. Мета - зміцнити тіло і дух кемпера, а також розвинути вольові якості, виховати усвідомленість, підготувати до дій у будь-яких екстремальних ситуаціях. Хлопці будуть займатися основами самозахисту, освоювати початкові військово-прикладні навички, грати в пейнтбол, щодня займатися в басейні, брати участь в командних іграх та нічних походах, проходити квести, розвиватися на авторських тренінгах. Детальніше програму Захисник від ProfyCamp розписано на порталі.

Ще одна цікава програма для хлопчиків, але брати участь можуть і дівчатка, - «Єгер» від ProfyCamp. В основі програми «Єгер» лежать два ремесла: фото полювання в лісі і зимова риболовля на озері. Аналогів в Україні немає. Ця унікальна авторська програма залучає кемперов до природи, вчить любити і дбайливо ставитися до навколишньої природи, розкриває багатогранний світ знань, допоможе розкрити життєвий потенціал в кожного учасника. Протягом зміни діти будуть вчитися розставляти пастки на дрібних гризунів і годівниці для великих мешканців лісу (лосів і оленів), вивчати сліди диких звірів, влаштовувати укриття для фото полювання, дізнаються, як поводитися на кризі, навчаться робити ополонки, познайомляться з видами снастей і риб, спробують свої сили на майстер-класах з деревообробки і ковальської майстерності. Детальніше про програму Єгер від ProfyCamp.

Завершує цей блок огляд ще однією специфічної програми для хлопчиків - Ukrainian Football Camp. Організатором футбольного табору є футбольна академія FARR в партнерстві з ФК «Динамо Київ». Мета програми - навчати футболістів на професійному рівні з подальшим відбором найкращих в Академію. Між щоденними тренуваннями і товариськими іграми учасників табору чекають захоплюючі конкурси, інтерактивні квести, арт-терапія, вечори творчості, багато рухливих ігор на свіжому повітрі і багато іншого. Дізнатися більше про футбольний табір на зимові канікули Ви можете тут.

5. Творчі програми зимових таборів: музика і танці

Якщо ваша дитина й дня не уявляє себе без занять музикою або танцями, тоді варто звернути увагу на зимові табори, програми яких побудовані повністю на музично-танцювальних заняттях з професіоналами своєї справи. Програми таких таборів вдало поєднують розваги, отримання нових знань і спорт. Протягом зміни кемпери відвідуватимуть тренінги та майстер-класи, братимуть участь в квестах і рухливих іграх на свіжому повітрі, будуть багато сміятися і розвиватися. В основі програм лежить підготовка до грандіозного фінального концерту, на який запрошені і батьки.

Другим напрямком творчих програм є Міжнародні конференції та фестивалі для професійних дитячо-юнацьких колективів і солістів. Так, взимку 2018-2019 своїх учасників чекають Міжнародний конкурсний фестиваль дитячої творчості "СНІЖНИЙ ОСКАР 2019" (Міхаловце, Словаччина) і Фестиваль "Снігова вершина" (Закопане, Польща). Про жанри, вікові групи, умови участі та призи Ви можете дізнатися на сторінках порталу. Відповіді на додаткові питання завжди можна отримати у менеджерів childcamp.com.ua.

Ось і підійшов до завершення огляд 5 популярних напрямків дитячих таборів на зимові канікули 2018-2019. Звичайно, є ще багато цікавих незвичайних програм на зиму, наприклад, дайвінг і скелелазіння в Єгипті, лижі в Туреччині, спеціальні програми з робототехніки і профорієнтації. Але про це вже в наступній статті, якщо Вам буде цікаво.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надійний Друг
Цей список може покозаться вичерпним, але я б рекомендував Вам звернути увагу на ці табори. Мені здається вони найкращі https://campbooking.com.ua/camps/detskie-lagerya-artek-bukovel