Практичні завдання з нагоди веселого свята Хелловіну

Тематичні завдання, що допоможуть дитині весело та з користю провести час, готуючись до Хелловіну

Практичні завдання з нагоди веселого свята Хелловіну

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям одинадцять тематичних завдань для дошкільнят та першокласників до популярного серед дітей свята Хелловін. Різноманітні завдання у веселій невимушеній формі розвиватимуть дитячу спостережливість, увагу, дрібну моторику та фантазію.

Виконання тематичних завдань та виготовлення поробок покращить зорово-моторну координацію, тренуватиме пам’ять, сприятиме розвитку логічного та образного мислення, лінгвістичного інтелекту і допоможе весело та з користю провести час, готуючись до свята.

Розмальовка за цифрами «Хелловін». Це тематичне завдання дозволить дитині потренувати такі важливі функції уваги, як зосередженість, переключення та розподіл, а також дозволить повторити цифри від одного до п’яти. Дитині необхідно розмалювати всі частини малюнку у п’ять різних кольорів, кожному з яких відповідає певна цифра.

Барвиста арифметика на Хелловін. Це завдання допоможе дитині потренувати та закріпити навички додавання та віднімання, а також покращити дрібну моторику. У завданні дитині запропонований малюнок, на кожній ділянці якого написаний математичний приклад на додавання або віднімання. Отримана сума або різниця вкажуть на певний колір, у який потрібно розмалювати цю ділянку.

Осінній лабіринт з нагоди Хелловіну. Це завдання має форму лабіринту, отже, надихатиме дитину на уважний аналіз і зосередженість. За умовами завдання, дитині треба допомогти маленькому кажану пройти лабіринтом і дістатися святкових цукерок, покладених з нагоди Хелловіну. Для цього їй необхідно намалювати йому правильний маршрут.

Розмальовка «Веселі гарбузи». Це завдання має форму розмальовки, в якій дитині не надано жодних підказок щодо кольорів, у які вона повинна її розмалювати; отже, таким чином, дитина отримує можливість проявити власну фантазію та уяву і зробити запропонований малюнок суто індивідуальним і неповторним.

Порахуй малюнки: «Хелловін». Це завдання допоможе дитині розвинути навички послідовного рахунку в межах 10, навчитись писати цифри та краще зрозуміти різницю між цифрою та числом, потренувати увагу. Дитина повинна порахувати малюнки і написати відповідні цифри.

Паперовий гарбуз для святкування Хелловіну. Більшість культур світу сприймає Хелловін як веселий жартівливий захід, в основному для молоді, дітей та їх креативних батьків. Запропонуйте дитині підготуватись до свята у відповідному стилі — задекорувати оселю об'ємними гарбузами з яскравого паперу.

Летюча миша — цікава іграшка на Хелловін. Традиція Хелловіну дуже цікава, весела та подобається дітям. Можна легко адаптувати страхітливі символи Хелловіну до дитячого віку: наприклад, створити милих кажанів. Таке творче завдання підніме самооцінку малюка — адже він сам може створити собі цілу іграшку!

Розвиваємо логіку: лабіринт «Хелловін» (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині розвинути увагу, логічне мислення й збагатити словниковий запас з англійської мови. Завдання також сприятиме розвитку дрібної моторики.

Тематична головоломка: «Хелловін» (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської на тему «Хелловін», сприятиме розвитку уваги й зорової пам’яті дитини. Завдання складається з двох частин.

Кросворд англійською «Хелловін». Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови. Дитині потрібно подивитись на малюнки предметів, знайти назву відповідного предмета у «банку слів» та вписати у клітинки кросворда. Розв’язавши кросворд, дитина дізнається зашифроване слово. У кінці завдання наведено транскрипцію слів із перекладом.

Слова та малюнки: «Хелловін» (англійською мовою). Це завдання допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови. Воно містить 9 слів на тему «Хелловін». Внизу сторінки для зручності подано транскрипцію кожного слова з перекладом. Це допоможе батькам вчити дитину правильно вимовляти слова.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
25.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
От бовдури!! Вже й дитину на фото у відьму нарядили!!
Ладушка
Для Ярослав: не у від му, а в чарівну фею!
Василь
Для Ладушка: Фея - це й є відьма, а чарівна, тому що чародійством займається!! Не долучайте дітей до зла своїми святами і нарядами!! Самі теж у чортів одягаєтесь?
Душка
Иди в сраку!
Коментувати
Радомир
"Виконання тематичних завдань та виготовлення поробок покращить зорово-моторну координацію..." Вам мабуть самим щось пороблено, що ви таку єрунду для дітей придумали! Інших свят у нас в Україні немає, щоб їх святкувати? Вже й так зробили дітей ненормальними цими придурковатими мультиками зі страхіттями, ще й Хелоуїн тепер по всіх школах святкуємо. А потім психологи не знають як дітей до тями привести після цих ваших свят!! І яке це взагалі свято?! Свято - від слова "святе", а в Хелоуні яка там святість??
Святослав
Для Радомир: сприйняття світу дитиною докорінно відрізняється від дорослих. А якщо святкує весь світ, то чому ж не Україна? Вона ж інтегрується туди.
Радомир
Для Святослав: В тому й справа, що у дорослих вже повністю сформована психіка, і вони можуть відрізнити добро від зла. А дитина все сприймає за чисту монету. І що ми в неї вкладемо у дитинстві, те й отримаємо у більш пізньому віці. Більшість розумних психологів вже зробили свої висновки про цей Холовін, і вважають, що він шкодить психіці дитини. Так навіщо його святкувати, створюючи по школах і дитячих садках ці ненормальні вистави? Тільки тому, що його святкує весь світ? Мені мати у дитинстві іноді задавала дуже мудре питання: "Всі підуть стрибати головою у сортир, і ти теж підеш разом з ними, бо всі пішли?" Чому не святкувати інші добрі свята, які позитивно впливають на психіку дитини, а весь цей злий непотріб викинути на смітник?
Святослав
Згадайте казку про Івасика-Телесика. Там хлопчик бабу у піч кидає. І нічого, дитяча психіка витримує!
Коментувати