У Києві перевірять системи відеоспостереження у школах

Столична влада проводить роботу щодо посилення безпеки у закладах освіти

У Києві перевірять системи відеоспостереження у школах

У столичних школах та дитячих садках будуть перевірені системи відеоспостереження. Відповідне доручення київський мер Віталій Кличко надав міським службам.

За словами директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова, такі перевірки вже розпочато.

«Усі дитячі садки та школи Києва обладнані системами відеоспостереження, дані з яких передаються до міського дата-центру. Цими даними користуються правоохоронні органи. Після доручення мера було створено робочу групу із перевірки роботи системи», – сказав Назаров.

Система відеоспостереження є частиною комплексних цільових програм «Електронна столиця» і профілактики та протидії злочинності «Безпечна столиця».

У свою чергу директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян, зазначила,  що столична влада проводить комплексну роботу щодо посилення безпеки у закладах освіти столиці.

«У рамках міської цільової програми «Освіта Києва: 2016–2018» місто передбачило 19,3 млн грн на встановлення та обслуговування тривожних кнопок у дитячих садочках Києва. За три роки тривожними кнопками оснащені усі дошкільні заклади освіти та майже усі школи», – повідомила Олена Фіданян.

Вона додала, що також усі заклади освіти столиці у минулому році були обладнані відеокамерами зовнішнього спостереження.

Освіта.ua
24.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів