МОН винесе на обговорення нові програми з історії України

До 8 листопада МОН винесе на громадське обговорення шкільні програми з історії України

МОН винесе на обговорення нові програми з історії України

Міністерством освіти створено робочу групу для доопрацювання програм з історії України для 5-9-х та 10-11-х класів. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Члени робочої групи, до якої увійшли вчителі, представники університетів та науковці, мають до 1 листопада 2018 року доопрацювати шкільні програми з історії України для базової і старшої школи.

Після доопрацювання програм вони будуть винесені на громадське обговорення. Планується, що обговорення розпочнеться не пізніше 08 листопада.

Освіта.ua
17.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мати
Скільки можна змінювати програми з історії? Як нова влада приходить- так історію й змінюють. Бідні діти! Зробіть тоді ЗНО з культури України, пов`яжіть пам’ятки культури з історією. Архітектура. живопис. іконопис не змінюється. а історію ви переписуєте кожного року. Ганьба!
Nika
Нужна деполитизация истории без оценочных суждений и обход противоречивых событий....
Людмила
"І день іде, і ніч іде, і голову схопивши в руки, дивуєшся, чому не йде апостол правди і науки!"
ХОЕНЦУМ
Варто зробити у програмах і підручниках зміни, які несуть правду й простоту текстів для зрозуміння їх учнями. І не оглядатися запопадливо при цьому, а як зреагує на це Москва, Варшава, Бухарест чи Будапешт. Історична правда подій минулого нам самим не завжди сподобається, не те, що для когось, хто чомусь уперто хоче від нас шматка нашої землі та ще й з людьми, майном і надрами. Але ж проти правди важко й безнадійно боротися неправдою. Діти мають доступно пізнавати й розуміти правду про свій народ і його минуле. Це допоможе нашим освітянам вирішити й інші проблеми навчання і виховання підростаючого покоління.
Вчителька
Вітаю, від того який підручник одержали - залежить здоровья дітей...? Зійти з розуму, колеги А підручники з історії дійсно потрібні перш за все дітям, тому що не всі пятикласники здатні мовчки ретельно засвоювати програму Чи це вже не дити?!
ТТ
Може вже час вчити історію а не міняти програми; може вже доручити справу професіоналам, а не невігласам. Перекласти місцями теми - це не нова програма.
любов
Це просто жах підручників 5 клас 10 немає.Ми вчителі повині це пояснити батькам а вони займаються.скільки можна змінювати підручни програми де дійсні дослідження?
вчитель
Скільки можна ! Підручники дайте !!! Для 5 класу підручників з історії немає ! Зате "Основи здоров’я" отримали в першу чергу
Вчитель
Для вчитель: ура! Добре, що першими прийшли основи здоров*я. Як будуть здорові діти, буде і кому вчити історію, а хворим дітям не потрібна ні нова, ні стара програми, ні підручники.
palamar
Всі підручники крім історії та інформатики для 5-го класу просто передруковувались, тому й швидше потрапляють у школи.
Коментувати
Андрій
Це якось вплине на ЗНО з історії 2019 року? Та на дійсність сертифікатів для вступу 17,18 років?