Курс з web-розробки для вчителів інформатики

В Україні стартувала програма навчання вчителів інформатики основам web-розробки

Курс з web-розробки для вчителів інформатики

В Україні стартувала програма WOW Teachers з навчання шкільних вчителів інформатики сучасному курсу з основ web-розробки.

Курс триватиме два місяці та проводитиметься у змішаному форматі навчання у вечірній час. Участь у проекті є безкоштовною.

Програма навчання була розроблена командою менторів-програмістів Фонду BrainBasket та базується на профільних курсах провідних навчальних закладів світу та визнаних відкритих освітніх ресурсів, зокрема University of London, Microsoft, W3Schools, Mozilla MDN web docs та ін.

Планується, що курс пройдуть 400 вчителів по всій Україні.

Найкращим учителям-випускникам проекту буде рекомендовано прочитати даний курс учням у вигляді факультативу, за що вони отримають невелику грошову винагороду від Фонду BrainBasket. Програма дозволить підліткам навчитись самостійно створювати web-сайти та сприятиме популяризації вивчення технологій серед старшокласників.

У межах проекту планується створення супровідного навчального відеокурсу, який можна буде використовувати як онлайн-посібник для навчання web-розробці в змішаному форматі будь-якими некомерційними освітніми ініціативами та викладачами.

Подача заявок для участі у проекті триватиме до 17 жовтня 2018 року.

Дізнатись більше

Освіта.ua
04.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій Мартиненко
Все дуже класно. Але як же Рівний доступ до якісної освіти? Чому б не зробити такий курс повністю в онлайні? Жителі невеликих містечок не зможуть навіть спробувати подати заявку. Луганської області взагалі немає в переліку... Якось сумно...