МОН пропонує провести Всеукраїнський урок доброти

Акція відбудеться з 1 до 4 жовтня проведенням відповідних уроків або позакласних заходів

МОН пропонує провести Всеукраїнський урок доброти

Міністерство освіти і науки підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин.

Передбачається, що акція відбудеться з 1 до 4 жовтня проведенням відповідних уроків або позакласних заходів.

За результатами проведення заходу Національним реєстром рекордів України планується фіксація рекорду України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня».

Якщо школа матиме бажання не лише долучитись до проведення «Всеукраїнського уроку доброти», але й стати учасником встановлення рекорду та отримати сертифікат учасника, їй необхідно до 27 вересня заповнити заявку на участь у встановленні рекорду, провести «уроки доброти» 4 жовтня та надіслати відповідний фотозвіт про проведення уроків на електронну адресу bioetika@happypaw.ua.

Матеріали для проведення заходів

Освіта.ua
27.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава
Я не проти уроків доброти, але чого ГО пропону? НЕХАЙ ПРИХОДЯТЬ у школи і ПРОВОДЯТЬ! Всі ,кому не лінь, пропонують,рекомендують...школам.
хочууточнти
"Пропонує" з підтекстом "ВИМАГАЄ"? Бо з відділів освіти прийде розпорядження про надання звіту в електронному і паперовому варіанті з обов’язковим фотоілюструванням..
Лола
Для хочууточнти: А диск з презентаціями де взяти?
Коментувати
Тетяна Кіба
"...до 27 вересня заповнити заявку на участь у встановленні рекорду..." - опубліковано 27.09. Одна з хвороб освіти.((