Виграйте освітній курс зі створення шкільного медіа

Для шкіл Києва триває конкурс на проведення у закладі курсу зі створення інноваційного шкільного медіа

Виграйте освітній курс зі створення шкільного медіа

З 11 вересня по 1 жовтня 2018 року для загальноосвітніх шкіл Києва триває конкурс на проведення освітнього проекту Youth MediaLab. Метою проекту є покращення якості та інноваційності шкільних медіа в одному з навчальних закладів Києва.

Так, у рамках конкурсу загальноосвітні заклади столиці мають заповнити реєстраційну форму і надіслати заявку від школи у будь-якому креативному форматі (відео/стаття/есе) на тему «Чому програма Youth MediaLab має відбутись у нашій школі?»

За результатами конкурсу 2 жовтня журі обере одного переможця, який матиме змогу провести Youth MediaLab у своєму навчальному закладі.

У рамках освітнього проекту Youth MediaLab відбудеться 5 лекцій з медіаграмотності та 5 семінарів зі створення шкільного медіа. Заняття відбуватимуться за участі експертів та тренерів зі створення інформаційних продуктів в школі (групи в соціальних мережах, радіо, підкасти, Youtube-канали тощо).

Організатори проекту нададуть підтримку процесу створення шкільних медіа протягом 2018-2019 навчального року.

Розроблення та впровадження навчальних курсів з інформаційної політики і навчально-методичного забезпечення для навчальних закладів організовує та проводить Міністерство інформаційної політики України спільно з Офісом Ради Європи в Україні та Київським молодіжним центром.

Пілотний проект має на меті розробити ефективний навчальний інструментарій для створення та розвитку ЗМІ в загальноосвітніх закладах України для подальшої імплементації програми.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
24.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів