Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року – 2019»

Конкурс «Учитель року – 2019» розпочнеться з 01 листопада 2018 року змаганнями зонального туру

Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року – 2019»

Розпочалась реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Про це повідомили у Міністерстві освіти.

Цього навчального року конкурс проводитиметься у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Конкурс розпочнеться з 01 листопада 2018 року змаганнями зонального туру, переможці якого зможуть випробовувати свої сили на регіональному рівні.

Найкращі представники з усіх областей та столиці зустрінуться у фіналі, що буде проведений у Луцьку, Запоріжжі, Полтаві, Сумах та Одесі.

Реєстрація учасників триває до 15 жовтня 2018 року.

реєстрація учасників

Освіта.ua
20.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яяяяя
Хотіла б порадити МОН, шоб на Учитель року відправляли учителів -пенсіонерів , нехай покажуть себе на кокурсі, а то -" їх не чипай вони ж пенсіонери". А коли отримують пенсію і зарплату здров’я мають, перші біля банкоматів. Пенсіонери нехай працюють на рівні з молодими. А якшо не хочуть, "сидіть дома", ато АХРЕНЕЛИ
Мирослава
Для Яяяяя: Є пенсіонери, які проведуть уроки НЕ ГІРШЕ молодих ( погоджуюся ,не всі).Але ,хто повинен прагнути самоствердження, росту,хто повинен показати,що він кращий? НУ точно,ПРОБАЧТЕ, не баба-пенсіонерка. А пенсіонерами БУДЕМО ВСІ !!!!І теж не знаємо як складеться життя. Пенсіонери працюють НЕ ВІД ДОБРА!!!!
за молодежь
Для ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ: 100% согласна! Как работать- они уже пенсионеры, как часы делить, зарплату получать, классное руководство брать - первые, передовые! 70 лет почти, в школе есть молодые, а пенсионеры кл. рук. берут
Надежда
А у меня нет классного руководств. Я безумно рада)))) Зачем мне эта головная боль: подрались, прогуляли, куда-то "вляпались".
Коментувати
Олена
Та коли ви вже відчепитесь від учителів з тим учителем року! Учителі, як дресировані тварини, мають, до всього іншого, ще й розважати освітянський бомонд. Це купа часу, забраного у дітей і віддана незрозуміло кому і навіщо. Коли, нарешті, учитель буде займатися навчанням і вихованням учнів, а не паперами, конкурсами, звітами та ублажаннями чиновників різних рівнів?
КОКО Шинель
Для Олена: я вас підтримую, як й усі педагоги. Господи, почуй наші молитви та й припини це знущання над учителями!!!
Людмила
Ненавиджу цей конкурс. Скільки часу і нервів з’їв свого часу. Цікаво,а якби не з-під палки його проводили,скільки б учителів у ньому за власним бажанням/амбіціями взяло б участь!? Упевнена - небагато.
Коментувати