МОН затверджено нові форми шкільної звітності

Документ встановлює форми звітності для шкіл і управлінь освіти та містить інструкції з їх заповнення

МОН затверджено нові форми шкільної звітності

Міністерством освіти і науки затверджені нові форми звітності з питань діяльності денних закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич та зареєстрований Міністерством юстиції.

Зокрема, документ встановлює форму звітності № ЗНЗ-1, що поширюватиметься на всі денні заклади загальної середньої освіти та форму звітності № 76-РВК для управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та об’єднаних територіальних громад, а також містить інструкції щодо їх заповнення.

Звіти, які щороку складатимуться школами мають містити дані про контингенти учнів за класами, розподіл учнів з особливими освітніми потребами за нозологіями, дані про мову навчання та мови, що вивчають як предмети, дані про кількість учнів за профілем навчання та поглибленим вивченням предметів.

Також школи мають надавати управлінням освіти відомості про кількість учнів за віком, відомості про змінність навчання та групи продовженого дня, кількість учнів, які закінчили клас або закінчили навчання у закладі освіти, відомості про класи і класи-комплекти, наявність гуртків, секцій, організованих у школі, відомості про всіх учителів, керівників та їх заступників тощо.

Окрім цього, на школи покладений обов'язок звітувати про приміщення та матеріальну базу закладу, використання сучасних інформаційних технологій та надавати іншу довідкову інформацію.

У свою чергу, управління освіти районних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та об’єднаних територіальних громад мають подавати статистичні дані обласним департаментам освіти, які, відповідно, подаватимуть зведені регіональні дані Інституту освітньої аналітики МОН та територіальним органам Держстату.

Затверджені форми звітності з питань діяльності шкіл уведенні в дію, починаючи зі звітів на початок 2018/19 навчального року.

Планується, що забезпечення шкіл бланками форм та примірниками інструкцій, буде покладено на департаменти освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Форми звітності з питань діяльності шкіл

Освіта.ua
19.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
.от і ВСЯ НУШ в одному ЗАКОНІ.... .
Руслан
Подання звітів не викликало жодних труднощів. Додався новий розділ. Якщо заповнені всі персональні дані учнів та вчителів. Програма автоматично розрахувала звіт. Щоправда після 14.09 довелось ще раз відправити звіт та додаток до нього. Не бачу приводів для панічних настроїв. Заведення електронного підпису зайняло 5 хвилин. Сподіваюсь найближчим часом відмінять паперовий варіант.
Іван
Міносвіти сьогодні схоже на божевільню,де галюцинації змінюються щогодини! Як визначити площу покриття вайфаєм? Ткнути пальцем в небо! Тьфу!
Удивлённый
Интересно,а МОН в курсе,что несмотря на то,что "микрорайон" типа отменен,некоторые " умные" ОТГ принудили школы сдать эти списки. Хочется спросить у Гройсмана-может, на ОТГ приказы Кабмина не распространяются????
Педагог
Цього року не звітність, а глумлення над людьми.Зробив один раз, зробив другий, потім пішло оновлення, а потім на оновлення ще оновлення. І так тривало по 18 вересня. А звіт-то мав бути зданий станом на 3 вересня? Що підручники, що звіти ,що документ про поділ класів на групи( такого шедевру ще не було) - "професіоналізм" зашкалює!
Павлович
Питання перше. Наказ видано 27 липня 2018 року. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2018 р. Де він був ДВА тижні? Питання друге: Чому в ДІСО звіт ЗНЗ-1 нового зразка оновився 10 вересня о 17 год?(Для невтаємничених-на бланку напис-"Подається не пізніше 10 вересня"). Крім того,"експерименти "із ЗНЗ-1(розділ ІV) в ДІСО продовжувались і 14 вересня. Виходить зі звітами така ж ситуація,як і з підручниками? Це,панове, цілковита некомпетентність і нехлюйство!
Віктор Боримський
Для Павлович: Повністю підтримую!!! Це саме цікаве і суттєве запитання до МОН! Такого бардаку ще не було.
Коментувати
Владимир Белый
... і для здійснення державної звітності комунального, читай державного, закладу до державного органу, якому та звітність потрібна йде примус купувати ел. платформу приватно фірми за додаткові батьківські кошти. Щороку йдуть "лякалки" про відключення закладу від самої фірми, а цього року вже й розпорядженням органу місцевої влади.
Віктор
Для Владимир Белый: система Курс. Школа заведи була безкоштовна для шкіл
Владимир Белый
Дай, Боже, щоб так і лишилося.
Коментувати
petya
якими бланками, електронна звітність є така штука. Причому вже давно школи подають ці звіти в електорронній формі. Не чули, ні? Не в Курсі, ні? Ну ясно.
???!
Для petya: Щоб управління освіти зробили РВК-76, школи повинні зробити РВК-77, а він у Курсі більше не формується (бо школи його нібито не подають). Ось тут і потрібні бланки)))
Галина
А у нас вимагають ще папехрові звіти в 3 екземплярах
Саныч
Для ???! Щоб управління освіти зробили РВК-76 потрібен від шкіл лише звіт ЗНЗ-1. А РВК-77 до формування РВК - 76 не має відношення. А проблем із заповненням ЗНЗ-1 в цьому році дійсно було багато. До того ж звіти Д-7-8 не формуються, а їх треба здавати разом з РВК-76. Біда та й годі!
Коментувати