У Новій українській школі все є безкоштовним, - Хобзей

Батьки можуть повідомляти МОН про випадки збору коштів на облаштування НУШ

У Новій українській школі все є безкоштовним, - Хобзей

У Міністерстві освіти і науки закликали батьків, у яких адміністрації шкіл збирають кошти на облаштування шкільних класів, повідомляти відомству про такі факти. Про це сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей у інтерв'ю Громадському, відповідаючи на запитання щодо здобуття безкоштовної освіти в Новій українській школі.

«У Новій українській школі все є безкоштовним. Якщо директор школи каже, що йому потрібні гроші на парти, повідомляйте його адресу і прізвище», - наголосив Хобзей.

Разом з тим, за словами чиновника, на ремонт класу в школі можуть збирати гроші, якщо місцеві органи влади їх не виділили.

«На меблі, до речі, теж не було стільки грошей, щоб забезпечити всіх стовідсотково. Але і не було потреби в усіх міняти. Ми казали закуповувати й міняти меблі там, де вони найбільш убиті. Адже освіта в нас нерівномірна. Є елітні школи і є просто школи. У простих школах фінансовий стан батьків нижчий, ніж в елітних школах», - зазначив заступник міністра.

За його словами, гроші з державного бюджету міністерство просило розподіляти саме в школи, де не було інвестицій в класи і батьки не можуть допомогти створити кращі умови для навчання.

«Отже, якщо громада неспроможна і не має доходів, ремонт я допускаю. Але щодо меблів, я б не квапився це робити (здавати гроші на закупівлю — ред.). І так само на матеріали, на підручники. Вони будуть. Не потрібно шукати й купувати. Хоча батькам кажуть купувати зошити — вони одноразові, зошити ми не друкуємо», - сказав Хобзей.

Освіта.ua
06.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кружель
Так.І праця вчителя теж безкоштовна.Нуш? За рахунок надбавок ?.Деснянський район місто Київ.
unforgiven 2
Членоголовий геть з’їхав з ґлузду? Благодать снизойдёт к людям вряд ли...
Олег
Это все рядовые слова бла, бла,бла.Все что вы поменяли это только на бумаге.будьте людьми действий ,а не слов! г.Умань
зорян
никакие наглядности не поступают в школы в лаборантских помещениях еще советская наглядность карт нет макетов нет приборов нет биологических и химических препаратов нет геометрических фигур нет дали оборудование физ кабинета доска и компьютер не прошло года все ломается отремонтировать негде а цена 120000грн все старое приходится за свои деньги обновлять ведь с родителей нельзя обвинить директора он сам тратит свои деньги на кабинеты не говоря интернет моющие лампочки краны бойлеры все имеет свойство ломаться да же мы не вечные школа -это большой дом который требует постоянного ухода и без денег его не возможно содержать
ploskonenko.taisiya@ukr.net
А моющие на туалеты и генеральные уборки, инвентарь: щетки, ведра, грабли и т. п.Хобзей нам выдаст? !!! Только могут указывать!!!
Іван
А додаткові освітні послуги як плюс три години англійської в першому класі,можна?