МОН просить забезпечити роботу груп продовженого дня

У відомстві наголошують, що ГПД запобігає неконтрольованому перебуванню дітей в позаурочний час

МОН просить забезпечити роботу груп продовженого дня

Міністерство освіти звернулось до місцевих керівників освітньої сфери з проханням взяти під контроль питання забезпечення належних умов функціонування груп продовженого дня у школах. Відповідний лист підписаний заступником міністра   Павлом Хобзеєм у зв’язку із запитами щодо правових підстав і механізму утворення груп подовженого дня.

У відомстві наголошують, що функціонування груп продовженого дня позитивно впливає на стан соціальної захищеності населення та запобігає неконтрольованому перебуванню дітей шкільного віку в позаурочний час.

«З огляду на зазначене просимо взяти питання забезпечення належних умов функціонування ГПД у закладах загальної середньої освіти під особливий контроль», йдеться у зверненні Міносвіти до керівників шкіл та органів управління у сфері освіти місцевих державних адміністрацій.

Освіта.ua
30.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Порядок створення ГПД у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти затверджено наказом МОН від 25.06.2018 № 677, зареєстрованим Міністерством юстиції України 24.07.2018 за № 865/32317
DGP
Для Учитель: Ви куди звертаєтесь? Ви лаєте звертатись до МОНу, а не на освітній сайт, де коментарі пишуть такі ж як і Ви люди.
Коментувати
Степан
як це розуміти? МОН просить? Це міністерство, чи як? Та вже звільняють по-трохи вихователів ГПД. Децентралвізація в дії.
Учитель
Як правильно. При цьому МОНУ мимоволі знову підняло таку болючу для освітянської спільноти тему своїх подвійних стандартів. Чому вихователів груп продовженого дня не включили до штату Нової української школи : вони не пройшли підготовку для роботи в умовах НУШ , вихователям груп продовженого дня не буде виплачуватися 20% за роботу в умовах Нової української школи?
DGP
Для Учитель: спитайте свій відділ освіти. Групи подовженого дня утримуються за рахунок місцевого (а не державного) бюджету. На що ваші депутати виділили кошти, те і затвердили.
Елена Кресс
Вихователі ГПД - педагогічні працівники й оплата праці їм з освітньої субвенції.
Коментувати
Ірина
Дайте посилання на наказ про ГПД. Де він? На сайті МОН його немає. На підставі чого організовувати роботу ГПД?
Олена
Для Ірина: https://mon.gov.ua/ua/news/pochav-diyati-novij-poryadok-stvorennya-grup-podovzhenogo-dnya-v-shkolah
ОЛЕНА
ха, а в нас так і не почала діяти гпд...і ти хоч об стіну лобом бий. Замало заяв від батьків, аж 1 на всю школу, а все через непомірну вартість даної послуги!! І що тепер з дітьми робити? Будуть тинятись по вулиці, розуму набиратись!((( Дякуєм Вам, наші шановні депутати...чудова робота, як податок з працюючих у ваш карман-то не забули стягнути. . ., а як дотриматись конституційного права дитини на освіту і захист - то вже ні, самі придумуйте...
Руслана
Якщо на групі 1 клас,то чи будуть вихователю доплачувати20%,так як вчителям?
Коментувати