Вчимося читати по складах та вивчаємо рими

Практичні завдання, що допоможуть дитині навчитися читати по складах та ознайомитися з римою

Вчимося читати по складах та вивчаємо рими

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям дев’ять практичних завдань для розвитку навичок читання по складах, збагачення лексичного запасу дитини та її кругозору.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до процесу читання, розвитку фонематичної уваги , вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Рахуємо склади й вчимося читати. Цей комплект завдань допоможе дитині відпрацювати навички читання, зрозуміти, що таке «склад», і навчитися виділяти склади в словах.

Розрізняємо голосні звуки та літери (українська мова). Комплект завдань допоможе дитині навчитися розрізняти голосні звуки української мови в словах та позначати їх на письмі. Кожне завдання містить 6-11 слів та присвячено певним літерам та голосним звукам.

Читаємо прислів'я по складах (українська мова). Цей комплект завдань допоможе дитині покращити навички читання по складах, розвиваючи при цьому всі функції уваги, пам’ять і мислення, а також збагачуючи словниковий запас і кругозір.

«Загадки по складах» (українська мова). У цьому комплекті дитині пропонуються пронумеровані малюнки, на кожному з яких написаний певний склад, а разом вони утворюють речення (загадку). Дитині треба прочитати всі склади, користуючись нумерацією та розгадати загадку.

Вчимось читати по складах. У цьому комплекті завдань дитині пропонується зібрати разом частини, щоб побачити цілий малюнок, а потім прочитати по складах утворене слово. Виконуючи завдання комплекту, дитина залучатиме зорову пам’ять та тренуватиме логічне мислення.

Складаємо слова й вчимося читати. Цей комплект завдань чудово підходить для дітей, що вже вивчили літери й роблять перші спроби читати слова, а також писати їх. Кожне з 8-ми завдань містить 4-6 малюнків та від 12 до 15 складів, з яких можна скласти назви цих малюнків.

Вибери правильне слово: розвиваємо навички читання. Цей комплект із 8-ми завдань допоможе дитині розвинути навички читання. Одне завдання містить 8 малюнків, біля кожного з яких надруковано два слова. Дитині потрібно прочитати слова й поставити позначку поряд із тими, що є назвами відповідних малюнків.

Барвисті рими. Цей комплект завдань в цікавій формі познайомить дитину із поняттям «рима» та дозволить їй закріпити свої знання, залучаючи зорову та м’язову пам’ять. Кожне завдання комплекту структуроване у вигляді рядків, що мають по чотири малюнки.

Знайди риму (українська мова). Чи знає ваша дитина, що таке рима і чи може підібрати риму до певного слова? Цей комплект з 8 завдань допоможе дитині зрозуміти, яким чином римуються слова і розвинути почуття рими. У кожному завданні комплекту дитині пропонується знайти і з'єднати лініями пари слів, що римуються, і зображення до них.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
23.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів