Гройсман пропонує створити комітет з «магічних» поштовхів

Необхідність комітету продиктована практикою використання освітніх субвенцій на місцях

Гройсман пропонує створити комітет з «магічних» поштовхів

Володимир Гройсман пропонує створити на рівні уряду спеціальний Координаційний комітет, який стане дієвим механізмом оперативного моніторингу та вирішення питань, що виникають у процесі запровадження реформи освіти в Україні. Про це глава уряду сказав під час сесії питань та відповідей на Всеукраїнській конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».

За словами прем’єр-міністра, необхідність такого комітету продиктована практикою використання освітніх субвенцій чи цільових програмних коштів. Випадки безвідповідального ставлення до державного ресурсу, на жаль, є непоодинокими і вимагають реакції – у тому числі з боку Кабінету Міністрів.

«Тож потрібен координаційний механізм, який буде моніторити ситуацію і реагувати на проблеми. Можемо на рівні Кабінету Міністрів створити Координаційний комітет під моїм головуванням і регулярно заслуховувати проблеми, забезпечувати «магічний» поштовх. Від вас, освітян, потрібен контент реформи, від мене – забезпечення, управління і лобіювання процесів», - сказав Гройсман.

Освіта.ua
21.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
уже поверили, будем голосовать
А тем временем своих чад учат в Англии и Швейцарии, магический толчок их забрасывает почему-то только туда.
N
.И назовём его "Волшебный пендель".
Учитель
Два відра "контенту реформи" выдправляю Гройсману сьогодні , чекаю вагон забезпечення, управління і лобіювання процесів. Ало, Хюстон, прийом.