Стажування для вчителів англійської мови в Китаї

Набувайте унікального практичного досвіду та отримуйте приємні бонуси у країні, що стрімко розвивається

Стажування для вчителів англійської мови в Китаї

Ви – вчитель англійської, що прагне нового досвіду в такій знайомій і рідній для себе сфері викладання? Так чому б не спробувати з нового навчального року свої сили в загадковому і, в той же час, ваблячому Китаї?

Оплачуване стажування для вчителів англійської в Китаї – це прекрасна можливість не тільки отримати досвід професійної практики за кордоном, але й відкрити для себе нові перспективи, занурившись в абсолютно іншу, унікальну культуру!

Китай являє собою великий спектр можливостей для викладачів англійської. Тут пропонують стажування в дитячих садках, приватних або державних школах, на курсах для дорослих. Кожен викладач знайде аудиторію до душі. Крім того, така практика не погано оплачується: від 1000 $ в місяць при навантаженні в 25 занять на тиждень. При цьому, слід зазначити, що проживання навчальний заклад надає. Більш того, вчителю також пропонується безкоштовний курс китайської мови!

Компанія Albion Education зі свого боку допоможе з вибором місця стажування та підготовкою портфоліо, організує співбесіду з китайськими партнерами, а також посприяє в підписанні контракту й оформленні візи.

Тривалість програми – 1 рік. Після закінчення цього терміну Ви можете повернутися на батьківщину та поділитися своїм новопридбаним досвідом тут. Або ж, у Вас є можливість перепідписати контракт ще на рік і продовжити своє знайомство з цією дивовижною країною.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів