МОН визначило, де проведуть Всеукраїнські шкільні олімпіади

Організаційне забезпечення олімпіад покладено на Інститут модернізації змісту освіти

МОН визначило, де проведуть Всеукраїнські шкільні олімпіади

Міністерством освіти і науки визначено регіони, у яких в 2018/19 навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади та турніри. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Згідно з документом, І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад буде проведений у жовтні 2018 року, ІІ етап - у листопаді-грудні 2018 року, ІІІ етап - у січні-лютому 2019 року.

Також наказом МОН визначені кількісні склади команд для участі в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних навчальних предметів.

Організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів покладено на Інститут модернізації змісту освіти.

Дізнатись більше

Освіта.ua
06.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anon
Для вч.мат-ки А ви ,очевидно з тих, кого вже не витуриш звідти.Спробуйте одного разу відмовитися і перевірити , чи будуть такі ж результати у ваших призерів. Просто смішно, коли діляиь місця тобі цього року перше ,а тобі було минулого. Ви звернули увагу,що в журі йдуть ті, кому 50+, а на вчитель року 30+? Я не проти олімпіад як таких, а проти політики проведення від шкільного етапу і т.д. Адже відомо що до команди увійдуть діти зі столичних шкіл або велеких міст.Маєте призерів на високому рівні? То майте сміливість зізнатися, що це вже дуже обридло
Anon
Для J Очевидно васу свій час витурили звідти , якщо ви так обізнані,бо там треба тільки вчитись, хабарі там не проходять.Знаю, бо навчається близький родич.Його все влаштовує.Кажете,всіх беруть, а ви подивіться конкурс на фіот.Проходите?
Anon
Для J А куди ж ви вступили? Чим похвалитеся? Маєте з фізики 194 та математики 198? Ви в курсі скільки заробляють програмісти? Отримуєте більше? Чи знаєте інший достойний вуз, де можна отримати цю професію?
Anon
І ще одне.Хто спілкується з американцями,перепитайте, чи справедливо ставити в однакові умови дітей зі спецшкіл, де 8 годин і звичайних шкіл, де 2(якщо дві іноземних мови).А всім,хто сидить у журі - по медалі за таку потрібну роботу. Вам це приносить якесь задоволення? Борітеся - поборете. Але з ким і для чого? Буде в майбутньому добавка до пенсіі.
Anon
До,речі, а в США знають про наші зарплати? Скажіть їм і про це при нагоді.І не треба абстрагувати про минулорічні результати ЗНО. Я конкретно про цьогорічні. Моя дитина розділила призове місце з іншою, на наступний етап поїхала вона, ЗНО здала набагато гірше.А щодо членства в журі скажу - запрошують,але відмовляюся ,і не тільки я,щоб потім не розгрібати той бруд. А моя дитина легко вступила до КПІ.Ну, як втерла я вам носа?
J
Для Anon: знайшли чим хвалитися - КПІ. Та туди легше вступити, чим не вступити. Тільки ще не раз пошкодуєте
Коментувати
Anon
Олімпіади це пережиток соціалізму, а ми живемо у 21 столітті.Ганьба. Всі знають, що місця ділять між учасниками, вчителі яких перевіряють роботи.Це зайві витрати для вчителів та батьків, а як покозує ЗНО практично жоден з переможців олімпіади не склав ЗНО на 200. балів тому що результати куплені.Вчителів ганьблять, коли діти не підтверджують медалі, а як же олімпіадніки, які здають на 120 ?
не важливо
Для Anon: ну чому ж, якраз минулого року одна із олімпіадниць з укр.мови здала ЗНО з цього предмету на 200 балів.
Галина
Для Anon тобто міжнародні олімпіади, це пережиток соціалізму? А в США про це знають? Треба їм обов’язково сказати. Нехай не приймають участь у цій радянській вакханалії. До речі, мій син, призер лише обласного рівня (тобто не найкращий) отримав з цього предмету 196 балів (причому сам не знає чому невірно зробив одне завдання, дома розв’язав абсолютно вірно). Чому ж Ви так впевнені, що призери всеукраїнських погано здали. Ось з МАН інша річ. Там дійсно часто проекти за учнів пишуть вчителі, а тим необхідно лише добре вивчити та захистити роботу
Вчитель математики
Для Anon: Всі Anonитики вважають, що призові місця ділять саме так, бо самі не здатні підготувати призера олімпіади. І, звісно, ніхто не включатиме таких бездар до складу журі. Щодо балів ЗНО: з учасників цьогорічної обласної олімпіади з математики у нашій області (якщо не рахувати представника профтехосвіти) найнижчий бал становив 177, що не так вже й погано. А у призерів, крім одного учня з балом 182, він не був нижчим за 191, і це при тому, що для призового місця за положенням достатньо на олімпіаді набрати лише принаймні третину балів. Відносно 200 балів, то наведу приклад блискучого результату Мартинюк Тетяни, який навряд чи комусь вдасться колись повторити: І місце по МАН, призові місця ІV етапу олімпіади, атестат - 200, три предмети ЗНО - всі по 200.
Коментувати
Vlad
Радіймо сестри і брати! Наближається новий навчальний рік і в черговий раз МОН нас "потішило". Давайте порахуємо: 1) олімпіади - мінімум з 15 предметів, 2) турніри - 12, разом 27. Плюс МАН, тут в кожній школі свій рахунок. І все це ОБОВ’ЯЗКОВО! А в більшості сільських шкіл в класах учнів менше десяти. Та й з них можуть брати участь в олімпіадах 1 - 3 учні. Хто-небудь в Міністерстві порахував яке це навантаження на тих учнів, які вчаться, прагнуть здобути знання, а не відбувають одинадцятирічний строк за 53 статтею. Особливо це дуже важливо для учнів випускних класів. Міністру варто було б в наказі нагадати містечковому керівництву освітою, що участь учня в олімпіадах це його справа, добровільна.