МОН вдосконалить вивчення Голодомору

До початку навчального року відомство планує створити рекомендації щодо вивчення Голодомору

МОН вдосконалить вивчення Голодомору

У Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про удосконалення науково-методичного забезпечення вивчення Голодомору 1932 - 1933 років в Україні в українських школах. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

З цією метою при відомстві створено робочу групу, члени якої мають доопрацювати програму з історії України для 10 класів щодо вивчення Голодомору 1932 - 1933 років в Україні - геноциду Українського народу.

Також до початку навчального року мають бути створені методичні рекомендації щодо вивчення Голодомору в закладах освіти.

Освіта.ua
05.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
То було у ХХ ст. А сьогодні у "європейській державі" пенсіонери, що отримують мінімальну пенсію, чи не є прикладом геноциду українського народу. Чи це не штучний голодомор тих, хто не може працювати на феодалів та рабовласників.
1
Для 1: Ми розказуємо учням про голодомор, а у той час їхня бабуся помирає від голоду, бо батьки не можуть допомогти, бо в самих мінімальна зарплатня (якщо й взагалі є). Або батьки виїхали хтозна-коли на заробітки, щоб діти та старенькі не повимирали від штучного голодомору. А ми ниємо над минулим, не бажаючи бачити, що сьогодні робиться те саме. Нам нема до того ніякого діла, краще пожувати соплі.
Правдолюб
Для 1:Тут я з вами згодна,дійсно сьогоднішній рівень життя, особливо для пенсіонерів-це геноцид українців ХХІ ст. і що жидівня, яку ми самі впустили нами керувати-витягує останні жили, а ми народ тер-р-пля-чий! Але, як той терпець врешті урветься, то перше, що потрібно-не дати цій нечисті виїхати!
palamar
Як можна порівнювати голодомор 32-33 рр. із нинішніми станом речей? Та тим мільйонам людям, які померли від голоду в ті страшні часи нинішній стан речей видався б просто раєм. І порівнювати ці події можуть тільки не дуже розумні люди або ті кому варто лікуватися.
Коментувати
Лариса
Чудова ідея. Чому б не повернути до програми української літератури твори В.Барки "Жовтий князь" і роман Самчука "Марія"?
1
Для Лариса: А то щось мало депресивних творів залишилося
Коментувати
Наталія
Наказ датований 3 липня, а здійснити аналіз рукописів підручників з історії України для 5 та 10 класів щодо висвітлення теми Голодомору 1932-1933 років в Україні треба до 30 червня! Що тут скажеш!
puma
Еще вопрос Колиивщины надо более детально представить. Чтобы дети знали, как себя с поляками вести надо.
Правдоруб
Для puma: і з гройсманами та вальцманами.
palamar
Для Правдоруб: вам лікуватися потрібно. Не запускайте хворобу
Антон Палич
palamar - жидяра детектед!
Коментувати
Вчитель
Напевне нагадали це зробити вже тоді коли нові підручники видали. Вчасно потрібно думати. Краще в підручниках з учнями цей матеріал опрацьовувати.
Правдолюб
Для Вчитель:Підручники-підручниками, але на уроці є "живий" діалог учителя з дітьми, тому такі моменти потрібно доносити діткам, щоб знали, яка ціна заплачена за визволення з під ярма Росії та Польщі.
Коментувати