Навчальні заклади отримали перші результати ДПА

УЦОЯО визначив результати ДПА з семи предметів за рівень повної загальної середньої освіти

Навчальні заклади отримали перші результати ДПА

Навчальні заклади отримали результати державної підсумкової атестації своїх учнів за освітній рівень повної середньої освіти з української мови, математики, біології та іноземних мов.

Відомості розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО звертають увагу керівників закладів освіти, що перед друком відомостей, необхідно пересвідчитися в дійсності електронного цифрового підпису Українського центру оцінювання якості освіти, що підтверджує цілісність інформації у файлі.

Отримати відомість

Як відомо, 15 червня Українським центром оцінювання якості освіти були оголошені офіційні результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, математики, біології та чотирьох іноземних мов.

Результати ЗНО - 2018

Освіта.ua
15.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий вчитель
Пишу це повідомлення з тією ціллю, щоб, можливо, щось змінилось надалі в підході до оцінювання ДПА з математики. Пояснюю ситуацію: при визначені балів ДПА, деякі завдання не враховувалися, чомусь вважаються "складнішими". Дитині з 41 набраного балу в ДПА йде 37, тобто оцінка 8 і позбавлення срібної медалі. Для дитини психологічна травма, батьки не розуміють, чому розвязуючи "складніші" завдання по математиці в школі отримають менше і позбавляють права отримати срібну медаль.
Беру отличников на работу
Для Небайдужий вчитель: я не отличник, и не хорошист. Набрал 47 (дпа 44) оценка 10. Значить недоучился он или невнимательно решал задания.
Небайдужий вчитель
Ви не зрозуміли суті проблеми, якщо хтось набирає 38, але із завдань ДПА, то це 9. А Вас вітаю з гарним результатом. Я за те, щоб зняти це розмежування завдань, бо воно суб’єктивне.
Небайдужий вчитель
А за медалі, я б їх відмінила б зовсім, роль їх мізерна, проте не всі це розуміють
Коментувати
Юля
Як отримати копію роботи? Має бути посилання в кабінеті, на жаль, окрім форми на апеляцію нічого не знайшла
NeAbit
Не вистачило по одному балу з математики та української мови до дванадцяти балів. І я скажу, да щоб ви вже їми подавились! Ну з мови звісно печально, але справедливо, математика жах. Ви в своєму розумі?? Як можна за 50-52 ставити 12. Я розумію зараз літо треба берегтися від сонця. Але що вам вам напекло, коли ви складали таблицю? Подавіться вже тим балом ви і ваші потомки.
Ihor
Для NeAbit: Дивне запитання для людини, яка претендує на 12 з математики. Ви вивчали таку тему як "Статистика" і маєте знати, що пороги балів встановлюються не за бажанням, а за математично вивіреними методиками.
NeAbit
А мені всеодно на пороги, мене цікавить шкала і якщо її складають за статистикою, то можна все таки звернути увагу на однорідність розподілу балів
Ганна
Як можна з мови отримати 11 балів і так неграмотно писати?
Коментувати
'Мама
Чому щороку міняють інтервал балів пороговий це ж все є відносно і не об’єктивно
Мама 2017
Для ’Мама: У 2017 році на засіданнях експертної комісії найгромче кричав про справедливість шановний Володимир Бєлий. Але коли отримав таблицю ДПА зі свого предмета, фізики, і не пікнув, що вона аж занадто завищена і складена з грубим порушенням оцінювання.. Це не корупція? Подивіться на таблиці ДПА 2009-2010. Як у ті роки ставилися до дітей!!!. Лікарчука прибрали за корупцію А це що? Можливо час звертатися до СБУ та Генпрокуратури?
Александр
ДЛЯ ОБЕИХ МАМ. Вы вообще в курсе методик определения порогов сдал/не сдал? Если нет не пишите бред. Порог определяется после написания ЗНО, учитывая минимальное и максимальное количество участников ЗНО выполнивших определенное количество заданий или наоборот не выполнивших. Поэтому порог и меняется каждый год. Где Вы видите коррупцию? В этом году, кстати, по украинскому языку на пробном ЗНО/ДПА было 18 баллов, для получения 4 по двенадцатибальной, а основную сессию, учитывая, что написали не очень, опустили до 16.
Коментувати
Anon
Хто складав шкалу з математики? Чому на оцінку 6 (20-26) аж 7 балів врахували, а на 12 тільки 3(50-52) такоі ганебноі школи немає з жодного предмету .зукраїнської 62-68 різниця аж7 балів "професори" ви не можете грамотно скласти шкалу чи зацікавлені щоб діти здали гірше? Ганьба! Люди не мовчіть! Всі минулі роки брали 4 бали з49 по 52
Ми це пройшли
Для Anon: Минулого року склалася така ж ситуація. Щоб отримати високий бал ДПА, потрібно було показати такий рівеннь знань; укр. мова -73,5%, математика - 78,9%, історія - 68,1 %, фізика - 67, 8%. Із двох предметів на вибір ( математика і історія) різниця в оцінюванні високого рівня майже 11%. Було звернення до УЦОЯО про перегляд таблиці з математики. Реауція нульова. В цьому році ситуація повторилася. Пряме порушення оуінювання ДПА та прав дитини. Є пропозиція. Чкрез кілька місяців стартуватиме виборча кампанія. Залучити майбутніх кандидатів та ЗМі до факту свідомого заниження оцінок з математики.
вчителька
Для Anon: шановний, там сидять фахівці, а Ви фахівець з якої галузі?
Коментувати