Розшифровуємо анаграми та логогрифи

Головоломки, що познайомлять дітей з поняттям анаграми та логогрифу, розвиваючи кмітливість та логіку

Розшифровуємо анаграми та логогрифи

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям початкових класів чотирнадцять оригінальних головоломок для розвитку навичок аналітичного мислення, довільної уваги, кмітливості тощо.

Виконання запропонованих завдань сприятиме знайомству з розмаїттям світу головоломок на прикладі анаграм та логогрифів, зацікавленню процесом розгадування, вихованню впевненості у собі та своїх інтелектуальних можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Анаграми: літні та зимові види спорту. Це завдання допоможе дитині вивчити назви деяких літніх і зимових видів спорту, збагатити словниковий запас і розширити кругозір.

Анаграми «Професії». Це завдання сприятиме розвитку мовленнєвої культури дитини, уваги, кмітливості, збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується розгадати професії людей, зашифровані в іменах і прізвищах.

Анаграма «Дитинчата тварин». Це завдання навчить дитину розшифровувати анаграми, пропонуючи в якості підказки відповідний малюнок. Виконуючи завдання, дитина матиме змогу тренувати логічне мислення та кмітливість, розвивати увагу, практикувати навички письма.

Анаграма «Місяці року». Працюючи над цим завданням, ваша дитина дізнається, що таке анаграми та навчиться їх розшифровувати, а також закріпить знання про всі місяці року.

Анаграми «Зашифровані місяці». Працюючи над цим завданням, дитина навчиться упорядковувати об’єкти у напрямку зменшення, правильно писати назви літніх місяців року, розвиватиме логічне мислення, допитливість, увагу та кмітливість.

Анаграма «Дні тижня». Працюючи над цим завданням, ваша дитина буде вдосконалювати навички логічного мислення та навчиться правильно писати назви всіх днів тижня.

Збери слово. Цей комплект завдань вдало поєднує в собі елементи гри, головоломки та навчання, й покликаний допомогти дитині набути навичок читання та правопису слів, роблячи це у цікавій формі, із залученням уваги, мислення й трішечки кмітливості.

Анаграми «Світ навколо нас». Працюючи над завданнями цього комплекту, вашій дитині буде потрібно розшифрувати анаграми за допомогою представлених зображень і самостійно записати правильні відповіді в спеціально відведеному місці.

Прислів’я та анаграми (українська мова). Цей комплект завдань має комплексне призначення: він допоможе дитині вивчити 64 українських прислів’я, поміркувавши над їх сенсом, і допоможе потренувати кмітливість.

Прислів’я та анаграми (російська мова). Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити 64 російських прислів’я, а також збагатить словниковий запас і кругозір.

Анаграма «The months of the year». Виконуючи завдання, дитина зможе повторити назви дванадцяти місяців року англійською мовою, потренувати логічне мислення та кмітливість, покращити увагу, повторити правопис слів.

Анаграми англійською. Цей комплект завдань допоможе дитині збагатити словниковий запас з англійської мови. Кожне завдання присвячено одній з тем та містить 10 анаграм, розгадавши які, дитина дізнається 10 слів з теми.

Дев’ять сотень у словах. Виконуючи завдання, дитина дізнається, що таке логогриф, навчиться його розшифровувати, практикуватиме навички письма, розвиватиме логічне мислення та допитливість.

Словниковий запас: шукаємо папуг ара. Це завдання сприятиме розвитку мовленнєвої культури дитини, уваги, кмітливості, збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується слово-основа «АРА», яке потрібно знайти у різних словах.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
22.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів