Школи можуть обирати підручники до 23 травня

Підручники, які отримають понад 40 тисяч заявок будуть надруковані за кошти бюджету

Школи можуть обирати підручники до 23 травня

Школи мають змогу ознайомитись з оригінал-макетами підручників для 1-го класу та сформувати свої заявки до 23 травня. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У відомстві зазначають, що дані про те, які підручники та в якій кількості заклад освіти хоче обрати для своїх учнів, мають бути подані через електронну Державну інформаційну систему освіти.

Узагальнена інформація про назви підручників та їхню кількість, яку заклад освіти внесе в систему потраплятиме в єдину базу даних. Паралельно заклади освіти також мають подати і паперові копії даних, які автоматично видруковуються із системи.

Планується, що видавництва, підручники яких отримають понад 40 тисяч заявок, розпочнуть їх друк за держані кошти у червні-липні. Ті ж підручники, що будуть обрані школами у межах від 20 до 40 тисяч заявок, можуть бути надруковані на умовах співфінансування.

У серпні має розпочатись розвезення підручників для 1-го класу по областях. Також в серпні повні електронні версії цих підручників будуть розміщені у вільному доступі.

Електронна бібліотека підручників

Освіта.ua
16.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Кому вже потрібно це опублікування 18 травня про зміни термінів?!! Адже по інструкції школи 17 травня повинні здійснити вибір, опублікувати на системі ДІСО, розмістити результати вибору на своєму сайті... А тепер уже що?
Андрій
У нас вже вибрали. Заднім числом. Тільки вчителі про свій "вибір" дізналися від адміністрації
Олег Каракоця
Де можна подивитись документ про продовження терміну вибору підручників для 1 класу?
Ivan Petrichenko
Для Олег Каракоця: планується, що документ буде опублікований 18 травня.
Коментувати
Вадим
А нам 16 травня відділ освіти сказав немає ніякого документа про продовження ознайомлення з підручниками і зробили вибір, як кажуть, на скору руку.
Вчитель
Що за повідомлення, звідки взяли? Чого людям голову морочать... ДЕ АТРИБУТИ МІНІСТЕРСЬКОГО ПОВІДОМЛЕННЯ - наказ, лист, тощо...
Валентина
Де наказ? Управління освіти не надіслало до школи такого розпорядження! Чекаємо!!!