МОН рекомендує школам відзначити День сім’ї

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести заходи присвячені Міжнародному дню сім’ї

МОН рекомендує школам відзначити День сім’ї

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести заходи присвячені Міжнародному дню сім’ї. Про цей йдеться у листі відомства направленому до органів управління освітою, інститутам післядипломної педагогічної освіти та навчальним закладам.

Зокрема міністерство рекомендує провести в закладах освіти комплексні заходи (уроки, виховні години, фестивалі, конкурси тощо), спрямовані на формування сімейних цінностей.

Крім того, МОН просить сприяти розвитку у закладах освіти сімейних клубів, центрів сімейної культури, батьківських академій з метою надання соціально-психологічної допомоги у виконанні батьківських обов’язків, підвищення ефективності батьківства.

Також, Міносвіти просить продовжити роботу з впровадження у закладах загальної середньої освіти навчальних програм, присвячених підготовці учнів старших класів до відповідального батьківства і материнства.

«Для реалізації зазначеного рекомендуємо налагодити відповідну співпрацю з зацікавленою батьківською спільнотою та громадськістю», — наголошується у листі.

Інформацію про заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, відомство просить активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

У листі також зазначається, що зазначена робота не потребує звітування та зворотного інформування.

Освіта.ua
05.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natali Sych
А як же наші шкільні СТАТУТИ: "Навчальний заклад планує свою роботу самостійно відповідно до перспективного, річного, щомісячного, щотижневого планів." На ділі ж постійно щось "рекомендують" МОН, обласні і районні відділи освіти, різні управління та громадські організації з обов’язковим "інформацію про проведенні заходи направити..." Схаменіться, заради Бога! А вчитися то коли ?????
Наталія Москалюк
У нас сімей залишається з кожним роком все менше! Треба щось робити! Треба дітей виховувати, навчати сімейним цінностям.
Местный
Очередная возможность завуча поиметь учителей, ибо надо снова газеты, сценарии, танцы и свистопляски.
Галина Бурдейна
Підтримую коментар Ірини про те, що день сім’ї потрібно проводити у сімейному колі.
св.павло
Імітатори. Якими були, такими і залишилися. Помпезність, показуха як це все вже набридло. Совок в голові і його не викинеш.
Tetiana Shilo
Цікаво, це тільки мені здається що після пропозиції МОН "Інформацію про заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, відомство просить активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою." фраза "У листі також зазначається, що зазначена робота не потребує звітування та зворотного інформування." звучить більш ніж цинічно?
Татьяна Чумакова Зюбина
Для Tetiana Shilo: Підтримую!!!!!! Все як завжди!
Коментувати
Ірина
День сім`ї потрібно проводити із сім`єю. Батькам взяти своїх дітей і приділити один одному хоча б один день
Петро
До яких пір МОН буде школам рекомендувати, зобов’язувати, просити сприяти підвищенню........ тощо? На мою думку це вже все ЗАДОВБАЛО як учнів, так і вчителів.
Zoya
Для Петро: Я вам більше скажу - МОН ще програми навчання рекомендує та затверджує, ще й підручники рекомендує, критерії знань учнів визначає - ну просто жах :)
tatianashults
ваш сарказм, Zoya, нікому не сподобається: всіх дійсно задовбали безглузді накази!
Коментувати