Вивчаємо геометричні фігури: перші кроки

Практичні завдання для ознайомлення дитини з поняттям геометричних фігур та закріплення знань

Вивчаємо геометричні фігури: перші кроки

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям шістнадцять оригінальних розвивальних завдань та розмальовок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, дрібної моторики тощо.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до вивчення математики, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Малювання геометричних фігур. Цей комплект завдань - перший крок до вивчення геометричних фігур. У завданнях дитина кілька разів з’єднує пунктирні лінії для малювання різноманітних геометричних фігур, а потім самостійно малює відповідну фігуру у спеціально відведеному місці.

Вивчаємо геометричні фігури. Цей комплект завдань допоможе ознайомити дитину з геометричними фігурами, розвиватиме просторову уяву, навички письма, навчить упізнавати елементи геометрії в повсякденному житті.

Лабіринт «Геометричні фігури». Цей комплект завдань допоможе дитині навчитись розрізняти такі геометричні фігури, як коло, квадрат, овал, прямокутник, ромб, п’ятикутник і шестикутник. Дитині треба допомогти тваринці пройти лабіринтом, розмалювавши лише певні фігури, які вказані в умові, і таким чином створивши для неї правильний маршрут.

Навчальна розмальовка «Геометричні фігури». Цей комплект завдань поєднує в собі одразу кілька важливих функцій, він допоможе дитині запам’ятати вісім різних геометричних фігур, потренувати навички рахунку до 14-ти та навички порівняння й відповідно пошук найбільшого та найменшого з наведених зображень, а також сприятиме розвитку уваги, дрібної моторики та допоможе повторити основні кольори.

Розмальовуємо геометричні фігури. Це завдання у невимушеній формі навчить дитину розрізняти геометричні фігури (коло, овал, трикутник, квадрат, прямокутник, п’ятикутник, шестикутник), допоможе вивчити та повторити їхні назви та правопис, потренувати дрібну моторику та зорово-моторну координацію.

Малюємо та вивчаємо геометричні фігури. Це завдання допоможе дитині вивчити базові геометричні форми (прямокутник, квадрат, коло, овал, трикутник). На сторінці геометричні фігури та їхні контури розміщені хаотично.

Квадрат або трикутник. Це завдання допоможе дитині навчитися розпізнавати такі геометричні форми, як квадрат і трикутник. Дитині необхідно вирізати зображення ягід внизу сторінки та приклеїти в колонку відповідно до форми (квадрат або трикутник).

Вивчаємо різні види трикутників. Це завдання допоможе дитині в цікавій формі поглибити та закріпити знання про види трикутників (залежно від міри кутів і довжини сторін), зацікавлюючись вивченням геометрії.

Опиши геометричні фігури. Це завдання дозволяє ознайомити дитину з геометричними фігурами, їхніми особливостями, навчити порівнювати їх, бачити подібне та відмінне, користуючись математичними поняттями.

Намалюй геометричні фігури. У цьому завданні дитині пропонується намалювати, а потім замалювати заздалегідь визначену кількість двомірних геометричних фігур: два трикутники, чотири квадрати, три круги та два прямокутники. 

Скопіюй фігури: тренуємо зорово-моторну координацію. Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути зорово-моторну координацію, просторове мислення та дрібну моторику. Кожне з восьми завдань комплекту містить шість фігур-зразків (на 6, 8, 10, 12 точок).

Намалюй фігури по точках. У цьому завданні дитині пропонується намалювати двомірні геометричні фігури по точках, що позначають їх кути: трикутник, квадрат, прямокутник, ромб, п’ятикутник та трапецію. Завдання може стати першим кроком до вивчення геометричних фігур. 

Геометричні малюнки: малюємо фігури. Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити назви основних геометричних фігур, навчитися малювати ці фігури та зрозуміти, які об’єкти навколишнього світу мають такі форми. У кожному завданні дитині пропонується завершити малюнки, домалювавши відповідні геометричні фігури.

«Геометрія в малюнках»: вивчаємо фігури. Цей комплект розмальовок допоможе дитині навчитись розрізняти геометричні фігури на різних зображеннях, дозволить краще їх запам’ятати, а також потренувати навички рахунку, дрібну моторику та повторити кольори.

Геометричні візерунки: створюємо орнаменти. Цей комплект завдань допоможе дитині вивчити назви основних геометричних фігур, навчитися їх малювати та складати з них візерунки. У кожному завданні дитині пропонується розмалювати на килимку візерунок з певних фігур та елементів.

Порівняй та розмалюй однакові фігури. Цей комплект завдань допоможе дитині потренувати та закріпити навички порівняння, навчитись аналізувати групи зображень та виокремлювати серед них однакові.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
17.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів