МОН придбає підручники для 5-го класу без конкурсу

Рішення ухвалено на підставі висновків комісій Науково-методичної ради з питань освіти

МОН придбає підручники для 5-го класу без конкурсу

Міністерство освіти і науки доручило Інституту модернізації змісту освіти забезпечити видання та придбання підручників для 5-го класу закладів загальної середньої освіти за кошти державного бюджету у 2018 році без проведення конкурсу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У відомстві зазначають, що рішення було ухвалено на підставі висновків комісій Науково-методичної ради з питань освіти та з метою своєчасного забезпечення 5-х класів шкіл у 2018/19 навчальному році сучасними підручниками.

Видання і придбання підручників для 5 класу здійснюватиметься за переліком, до якого включено 48 назв підручників, що отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Планується, що конкурс буде проведений лише для підручників 5-го класу з інформатики, вступу до історії України та української мови для шкіл з навчанням мовами національних меншин та кримськотатарської та новогрецької мов для шкіл з навчанням українською мовою.

Освіта.ua
22.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Підручники - це не серйозний конкурс. Конкурс буде через рік! І на яйценюка потрібні будуть серйозні гроші...
Євгенія
Може вчителі інформатики дочекаються підручників для 5 класу, без яких працюють вже 2 роки. А те, що немає підручників з інформатики для 6 і 7 класів на наступний рік, щось там у "верхах" нікого не турбує. Здається, що учні цих класів приречені вчитись без підручників з інформатики.
Віктор
Для Євгенія: Знаючи наших керівників теперішні 5 і 6 клас будуть без підручників до 11 класу включно)
Ольга Оленич
А ще підручники для 2,3 та 4 класу з інформатики застаріли також. Тільки учні 7-9 класів мають можливість працювати з підручниками згідно програми. А що ж в наступному році буде? Батьки сумлінних дітей раздруковують електронні версії, так це великі кошти.
unforgiven 2
Для Євгенія: підручники з інформатики - Бог з ними. Комп’ютери - допотопні!!! Якби ще працювали - то півбіди. На нову платформу МОН виділили 54 млн. грн. На апґред шкільної комп’ютерної техніки - ні копійки. P.S. Подачки Піднебесної не рахуються...
Коментувати
Ганна
Щоб ви здорові були! Два місяці назад був сердитий лист від МОН про серйозний конкурс, і не дай Боже адміністрації школи впливати на вибір вчителя. У відділ освіти таблиці висилали, рішеннями педради вибір по кожному предмету затверджували. На сайті школи всі списки підручників викладено. Стиць, гриць та й розвиднілося! Не знаю за все міністерство, але якась його частина таки пришелепувата!
Вилен
Для Ганна: не в бровь, а в глаз.
Олександр
А хто сказав, що результати вибору підручників вчителями не будуть враховані? В міністерському переліку є ті підручники, які два місяці тому вибирали.
Ганна
Для Олександра. Час покаже. Якщо прийдуть саме ті книги, що замовила наша школа, а головне - до початку навчального року, то слово "пришелепуваті" заберу назад))
Коментувати