Затверджено нове положення про вибір підручників

Документ визначає порядок проведення конкурсного відбору проектів шкільних підручників

Затверджено нове положення про вибір підручників

Міністерством освіти затверджено нове положення про конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 5-9 та 10-11 класів. Документ визначає порядок проведення конкурсного відбору проектів підручників закладів загальної середньої освіти.

Передбачається, що конкурс відбуватиметься у два етапи, під час яких спочатку буде проведена науково-методична та антидискримінаційна експертизи проектів підручників, а потім, безпосередньо вибір проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів.

Для проведення конкурсу створюватимуться конкурсні комісії, до складу яких мають входити не менше семи фахівців відповідної освітньої галузі, які не є учасниками конкурсу і не мають відношення до його організації.

Нове положення також містить норми про умови підготовки та оголошення конкурсу, вимоги до оформлення проектів підручників, порядок їх подання на конкурс, опис першого і другого етапів, а також підбиття підсумків конкурсу.

Положення набирає чинності з 20 лютого 2018 року.

Освіта.ua
15.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Не розумію. Нове положення про конкурсний вибір підручників набирає чинності 20 лютого, а ми на педраді вже 14 лютого затвердили свій вибір. До речі, учителі іноземних мов казали, що не користуються запропонованими підручниками. Але ми все ж і цей "вибір" затвердили. Це НУШ?! Чи, може, один із пунктів реформування?
Мавка
Для Анна: це положення про конкурс для надання грифу МОН, а на педраді затверджуються підручники що мають гриф і відповідають освітній програмі
Коментувати