У МОН радять школам взяти участь у змаганні сайтів

Конкурс проводиться з метою впровадження комунікаційних технологій в освітній процес

У МОН радять школам взяти участь у змаганні сайтів

Інститут модернізації змісту освіти нагадує закладам освіти України про реєстрацію учасників Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти. Відповідний лист направлений на адреси обласних департаментів освіти і науки, а також закладів освіти.

За інформацією інституту, конкурс проводиться з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

Конкурс проводиться у п'яти номінаціях: веб-сайти сільських шкіл, веб-сайти міських шкіл, веб-сайти дитячих садків, веб-сайти закладів позашкільної освіти та веб-сайти закладів професійно-технічної освіти.

Передбачається, що кожний веб-сайт закладу освіти оцінюватиметься за показниками контенту, зручності, а також дизайну та технічних показників.

Розгляд заявок членами журі здійснюватиметься до 15 березня. Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців відбудеться у останній тиждень березня 2018 року.

Для участі у конкурсі закладу освіти необхідно до 09 лютого подати на електронну адресу оргкомітету contest@inau.ua скан-копію заявки та заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/uvmmz3.

Освіта.ua
15.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим Мирошник
Цілий рік чекав конкурсу - буде цікаво подивитися! А то в деяких важко навіть знайти на чіє прізвище писати заяву про прийом дитини в школу.
Іван
Для Максим Мирошник: Шановний Максиме.Ось Вам посилання на всі сайти Українських шкіл. По департаментах і областях.https://isuo.org/.
Коментувати
достали уже конкурсы
Только директору Вы не докажете. Наказ! спустили, надо выполнять. За отгулы (в лучшем случае). Сайт денег стоит, а без денег - тяп-ляп и будет. У нас этот конкурс каждый год проводят. Год не прикасаюсь. Перед конкурсом "кидаю" новую страничку со свежими фотками и меняю год. И нервы в порядке, и директор счастлив. Устала уже доказывать. Только отцепитесь(
Іван
Для достали уже конкурсы: Якщо Ваші посадові обов’язки передбачають ведення і адміністрування сайту - Ви його повинні вести. Якщо ні - Ваше право не вести.
Коментувати
Іван
И насчет школьного дурдома. Дурдом там - где готовы жить в дурдоме. Там где активная позиция все решаемо и интересно работать. А оплата. Спуститесь с Киева и других больших городов в провинцию. Зарплата учителя не большая, но при большом желании- достойная. Имею ввиду информатиков.
Іван
Конкурс школьных сайтов бред. Надо сначала разобраться с критериями создания сайтов. их структурой и форматом. На государственном уровне выделить хостинг и доменные имена. И оплатить сие удовольствие. Как тем, кто их будет вести , так и все финансовые расходы. Начинались сайты хаотично. Кто как мог. где ученики вели. Где учителя информатики. Где нанимали. Как проводить конкурс? Конкурс кошельков? И сайты создавались на конструкторах сайтов. Кто где. Да и результаты прошлых победителей , мягко говоря, не впечатляют. Кто их оценивает? И по каким критериям?
Іван
Компетентность школьного учителя не позволяет работать в ІТ индустрии. Нужно переучиваться. Программирование они, в своем большинстве, не знают. Азы и то не все. Педагогические институты готовят отвратительно. Кто хорошо учился, сразу свалили. Кто менее успешны- ушли в педагоги. Печалька.
Кирил
У меня вопрос к информатикам. Почему они терпят школьную работу за три копейки и не идут работать в IT отрасль? В отличии от школы там и рост и деньги и адекватные люди. Я вообще 5 лет преподавал географию, пока не плюнул на этот дурдом. Прошел курсы, получил должность frontend developer и жизнь поменялась в лучшую сторону. Зачем терпеть этот дурдом?
спец
Для Кирил: Большинство из них не возьмут - уровень слабоват. Но ситуация их устраивает.
Студент
Для Кирил: Для спец: Хто вам таке сказав, що інформатики лише в школі працюють? Більшість з них (принаймні ті, яких я знаю) займаються фрілансерством і заробляють непогані гроші.
Коментувати
Іван
От і вся суть реформ та змін в освіті - ми придумаємо, а вчителі зроблять (нехай придумають як). Гроші на оплату сайту не виділяють, на безкоштовних функції обмежені та й море реклами (зовсім не шкільної тематики), проте на проведення конкурсу гроші є. От так буде і з реформами: документи розробили, а вчителі прозвітують як проведено реформи
ВЧИТЕЛЬ
Звідси випливають питання: 1. Хто оплатить підключення школи до Інтернету? 2. Хто буде сплачувати абонплату за Інтернет? 3. Хто буде створювати сайт? 4. Хто буде сплачувати абонплату за розміщення сайту? 5. Хто буде адміністратором та модератором сайту? Хто не-будь про це потурбувався наперед, перед тим як оголошувати подібні конкурси?
Вчитель
Для ВЧИТЕЛЬ: зазвичай в школі це все робить вчитель інформатики безкоштовно, я вчитель інформатики сам зробив сайт, маю власний хостинг який я оплачую, також оплачую сам інтнернет, сам є адміністратором сайту... Дуже прикоро на це ніхто не звертає уваги скільки я не говорив адміністрації - у відповідь немає коштів, все урізають Повинно в школі бути посада щоб людині за це оплачували або якщо школа невелика то доплачувати вчителю за цю роботу.
у Вас дома нет интернета?
Если нет, тогда понятно. Если есть - то какого идиотизма Вы тратите деньги семьи на школьный интернет? Пока Вы будуте так себя вести никакая директор, или завоно пальцем не подвинут, чтобы оплатить школьный сайт. О собственном хостинге - если он лично Вам необходим, тогда да если Вы это делаете ради школы, тогда я утверждаюсь в мысли об овцовстве нашего населения. ЧТо касаемо работы с сайтом, то устный/писменный договор с администрацией о другой оплате (свободные дни во время каникул) решает часть проблем.
шо?
Для Вчитель: Купи в школу ще пару ноутбуків за власний кошт. Може тоді звернуть увагу))) Люди, ви слабі(
Коментувати
Олдскул
Управління освіти Дарницького району м.Києва: http://druo.inet.ua/index.php/pro-upravlinnya. Дивимось на план роботи управління освіти. Який рік? В своїх стайнях спочатку наведіть лад.
Ніна
Для Олдскул: Там також є ПРОФСОЮЗНІ! спілки
Коментувати
Таки так
Пропоную для початку провести конкурс серед сайтів департаментів освіти. Ось у Чернівцях сайт зробили за прототипом якогось відпрацьованого російського ресурсу. Головне, самі обласні очільники не бачать цього посміховиська і вже накази по школах із цього хосПісу розсилають. http://oblosvita.com/
Anonymous
Для Таки так: або лінь платити за створення сайту, або... недостатньо заплатили, ось і вкрали. Але дизайн такий собі, можна і краще. Навіть сайти з продажу відеоігр мають дизайн, який створювати потрібно не один місяць.
Коментувати
Родион
А може спочатку провести конкурс сайтів обласних департаментів, районних та міських управлінь і відділів, методкабінетів ?
serj
ДЕБІЛИ. Вибачте мою французьку, але дістало.
Игорь Соломонов
І як цей конкурс підніме освітній рівень учнів? Займатись потрібно ділом, а не всякою, придуманою вами, ахинеєю.
Кузьміч
А МОН не бажає виділити хоч копійку на хостинг сайту і отримання адреси сайту?
serj
Для Кузьміч: Чому не виділяють? Чув собі на сайт кілька мулійончиків виділили:)
Коментувати
Info
Знову будуть "напрягати" вчителів інформатики!?
Іван
Для Info: Якщо Вони "напрягаються" і терплять- то чому ні?
Коментувати
роздратований
До якого часу МОН буде рекомендувати подібні конкурси?? Вам не набридло ??
Кузьміч
Для роздратований: Потрібно ж комусь підводити результати конкурсу.
Коментувати
N
А что, в штатном расписании учреждений образования уже появились ставки должностных лиц, которые непосредственно работают с сайтом?
Іван
Для N: Таку посаду можна запровадити. Але за рахунок оптимізації працівників. Зазвичай ці обов’язки виконують інженерні працівники в школі, які ремонтують та обслуговують техніку.
Коментувати