МОН очікує, що вчитель в середньому отримає 7 600 грн

У Міністерстві освіти назвали очікувану середню зарплату шкільного вчителя у січні 2018 року

МОН очікує, що вчитель в середньому отримає 7 600 грн

За попередніми підрахунками Міністерства освіти і науки очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тисяч 600 гривень. Про це сказала Лілія Гриневич під час робочої поїздки до Чернівецької області.

«Ми маємо не лише відкривати гарні нові будівлі шкіл, що безумовно дуже важливо, а й наповнити ці школи новим сучасним змістом освіти. Це неможливо зробити без підняття соціального статусу вчителя, тому хочу повідомити, що сьогодні на засіданні уряду прийнято дві постанови, що врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів», - сказала Гриневич.

Вона також нагадала, що урядом встановлено граничні розміри надбавок для вчителів. Зокрема, визначено, що нижня межа такої надбавки має складати не менш як 5%. Розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростуть від 20% до 30%.

Як відомо, Володимир Гройсман повідомив, що після ухваленого урядом рішення, показник заробітних плат українських вчителів в абсолютних цифрах становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн на місяць в залежності від категорії.

Освіта.ua
11.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Отримала зарплату за січень аж на 352 гривні більше. Наші міністри брехуни, що вчитель получає 7600. Ще більше принизили вчителя розказавши на всю країну що піднімуть на 25 %
Михайло Рошко
І ЗНОВУ ВИКЛАДАЧАМ ТА МАЙСТРАМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПІДНІМУТЬ ЗАРОБІТНУ ПЛАНУ ТІЛЬКИ З 1.09.2018 Р. Я НЕ РОЗУМІЮ ВОНИ ЩО НЕ ТАКІ ПЕДАГОГИ ЯК ВЧИТЕЛІ В ШКОЛАХ????? НАВІЩО РОБИТИ В КОЛЕКТИВАХ НАПРУЖЕНІ ВІДНОСИНИ????
Нима
Для Михайло Рошко: А ви більше слухайте наших "мудрих керівників". Було б сказано. Вчителям загальноосвітніх шкіл підняли зарплату так само як і всім. Ніякої доплати 20% немає, є 5% (нижнє граничне). Ніхто нікому не піднімав на 1 розряд. Підвищили мінімалку, підвищили оклади по тарифній сітці ВСІМ, і Вам в тому числі.
Михайло Рошко
Нажаль станом на 19.01.2018 р. у вільному доступі немає постанови, яку нібито прийняли 11.01.2018 р., якою врегульовується підняття ЗП. Ось вам і абсурд країни !
Местный
Для Нима: "Міністерству освіти і науки і Міністерству фінансів доручено розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 року оплати праці інших категорій педагогічних та науково- педагогічних працівників."
Коментувати
Едда
Питання оплати педпрацівників чітко прописані у новому законі "Про освіту", причому з термінами введення. Хотілося б почути коментарі представників Міністерства освіти та профспілки освітян щодо забезпечення виконання ст.61 цього "чудо-закону" в частині "п.2 Посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат.{Абзац перший частини другої статті 61 набирає чинності з 1 січня 2018 року та реалізується відповідно до підпункту 1 п. 6 розділу XII}.Посадовий оклад педагогічного працівника кожної наступної кваліфікаційної категорії підвищується не менше ніж на 10 відсотків..." І зауважте, що педпрацівник законом не ділиться на вчителя та викладача або вихователя. А КМУ повинен забезпечити щорічне збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб... Профспілка - АУ!!! ДЕ ВИ???
debra
Шановні вчителі, ось Вам інформація для роздумів: Я кандидат наук, доцент кафедри ВНЗ, стаж роботи 10 років. Навантаження 0,7 ставки. На руки 3200 грн. Кураторство не оплачується, перевірка зошитів та інших робіт не оплачується. Натомість я "мушу" друкувати власні статті у ВАК виданнях (вартість 1 - 500 грн), в інших виданнях, посібники, тощо, участь у конференціях - все за свій рахунок. В кінці року - рейтинг викладачів...і не дай Боже ти опинишся десь в кінці списку....Очікую, що дехто з Вас зараз подумає про "додатковий заробіток викладачів" - це інша тема для розмови. Переконана на 100% - порядних викладачів є більше....
cos
Для debra: Я вас прeкрасно розумію. Алe якщо подумати— навіщо ці публікаціі кожний рік викладачам публікувати взагалі? Смисл.студeнтам подібні статті писати, напрягати нeпотрібною роботою. Викладач має займатися суто викладанням—навчити працювати студeнта по спeціальності. А публікаціями та конфeрeнціями нeхай займаються за бажанням. Щe й за написання статeй і тeз мають платити нe викладачі та студeнти, а студeнтам і викладачам мають заплатити, за тe що написали та опублікували статтю чи тeзу у вигляді місячноі стипeндіі. Цe обдирають штучно гроші, і як буцім—то викладачі та студeнти зайняті якоюсь роботою—хоча ні тим і ні тим вона взагалі.нe потрібна.
Коментувати
nikola
В ПТНЗ Херсонщини також ніхто не збирається піднімати зарплатню! Авансу своєчасно немає, як жити нашим родинам? Директорів та заступників взагалі не турбують викладачі спец.дисциплін, хоча саме вони створюють імідж закладу. Така ситуація тільки в нашій області, чи є подібні ситуації ще в яких регіонах?
ЙЙЙ
Країна бовдурів у владі і перспектив для населення. Це навіть важко порівнювати з прогресивним Гондурасом.
запитання
За попередніми розрахунками зарплата Київського учителя? Чи не так? Це ви рахували з ПДВ? Учитель живе з того. що отримує, а не з попередніх розрахунків.
Местный
Передаю всем привет от бухгалтерии техникума. На данный момент времени никаких писем про увеличение зар.платы нет. По слухам, должны поднять зар.плату учителям общеобразовательных предметов, а преподаватели спец.предметов 0. Коллеги говорят, что подобное и в ПТО.
Андрій
Що вам сказати - зарплату на телеканалах підняли, а ціни зреагували в магазинах. Нагадую – їжу вчителі купують в магазині а не в телевізорі. І вийшло от що – міністри підняли зарплату, продавці підняли ціни а винуваті вчителі. От якби ціни опустили на 25 відсотків заради вчителів, то раділи би всі.
Руслан
Достойна заробітня плата і соціальний статус різні речі, але МОН на правильному шляху, бо нашим дітям потрібна освіта, отримавши яку, вон невагаючис полетять закордон. Да закордтном потрібні всі і освічені високо і недуже високо, але з достойною людини заробітньою платою, хочь і без соціального статуса. Це реалії життя бо, приміро, у лікаря після 8-9 років навчяння отримують не більше 4000 тис.гр., будуть вони ліувати Чехів, Поляків...без соціального статуса.
Лариса
Пані міністерко, порахуйте мою зарплату - вища категорія, 9 годин, стаж 18 років престижність 10% - отримую 1600 на руки, мало б бути 3000 з ваших слів, але немає.
Вікторія
Буду отримувати 6200 грн - 18 годин, вища категорія. методист, 22 роки стажу. Ого який соціальний статус. У 2013 році я мала 450 доларів, зараз 220. А чого? Мені ж не потрібно заправляти машину бензином, не потрібна побутова техніка, одяг і т.д. Я повинна гордитися своїм високим соціальним статусом. А вчителі з заробітків так і пруть з-за кордону - в школи повертаються, бо.бачите, високий соціальний статус! Пам’ятеєте крилаті фрази Гройсмана?
Онлайн
Популярно. Моє навантаження 18 годин, вища категорія, вчитель-методист, старший вчитель. Класного керівництва немає, перевірки зошитів теж. Зарплата чистими на руки - 5300 грн. В молодшій школі всі колеги мають 7 тис-7500 грн. При цьому ні тобі олімпіад, ні МАНів, ні ЗНО. Навантаженя на ці 5300 грн страшене. Старша і середня школа, по 30 учнів в класі - на тобі 5300 грн з усіма регаліями і заткнись.
Wt
Для Онлайн: сча прийде просто вася нарахує вам тисяч зо 9 грн)
Witalina
Для Онлайн: У початківців більше навантаження, ніж у Вас! Є зошити, класне керівництво!!!! В них свої особливості. НЕ ЗАЗДРІТЬ!!!! Вам же буде краще !!!!
Коментувати
Володимир Захлюпаний
Молодий вчитель після Університету без класного керівництва і без зошитів( а таких в школі 50%) з повним навантаженням має "грязними" 3735 грн. ( престижність виплачують не у всіх районах і не до 20%, є що навіть1%) Це на 12 грн більше ніж за ставку техробітника. Хоча якби він погодився працювати техпрацівником то в нього було б 3723 + 10% за роботу з дезрощинами= 4095 грн. Так що чесно було б говорити: підвищили заробітну плату вчителю і тепер вона від 3773 грн!!!!!!!!
Володимир Захлюпаний
Тарифні розряди вчителів на 2018 від 12 до 15 https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/posadovi-okladi-za-yets/posadovi-okladi-za-yets-2018-2019-2020/
Сергей Лимонов
Брехня облуда і обман! Знов обіцяють обіцянки Грошей нема-грошей катма Локшину з вух знімай мерщій І на роботу-спозаранку!
Марія
Математику вчіть тему відсотки пане Гройсмане та в компанію захопіть Л.Гриневич
катя
Дуже шкода, що Л.Гриневич на чолі із заступниками та прем’єр -міністром слабо слабо знає рахувати відсотки, бо сьогоднішнє підняття явно не 25% навчіться рахувати пані міністерко
Володимир Мініч
МОН очікує від вчителів, чи від МОН? Я все порахував з надбавками і доплатами. Підвищення на 25% вийшло б якби розряд був піднятий не на 1 т.р., а на 2. Математика, яка не відповідає тому, що я чую на телеканалах вже місяць. Скоро нас люди будуть зневажати за наше багатство. Буржуї!...
Учитель
Як цей закон буде стосуватися приватних шкіл? Якщо з кваліфікаційною вищою категорією платять як за ІІ категорією починаючи з 1 січня 2017.
Валерий
Шановний я працював у приватному навчальному закладакі, зарплату платили на рівні "щоб не розбіглися", я змінив ВУЗ на державну школу, переїхав з обласного центру у райцентр, у школі працювати складніше. Тому якщо з власником чи кервником закладу особисто питання оплати праці не вирішуються, міняйте заклад, взагалі сферу роботи. Все у Ваших руках, нічого Вам ніхто не винен.
Коментувати