Уряд затвердив нову формулу освітньої субвенції

Кабмін оприлюднив нову формулу розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами

Уряд затвердив нову формулу освітньої субвенції

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо затвердження нової формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами. Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

Формула враховує такі показники як кількість учнів, особливості території і відповідає вимогам Бюджетного кодексу, де визначено, що освітня субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти.

Нова формула застосовуватиметься з 1 січня 2018 року.

формула розподілу субвенції

Освіта.ua
10.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
класний керівник
А перевірки коли всі відмінять. Хтось має зразок зведеної таблиці навчальних досягнень учнів? Нашим департаментським мало портфоліо класного керівника, соціального паспорта, різних моніторингів. Фантазія чиновників росте.
Злой учитель.
Спасибо. Нам уже объявили, что получим меньше. На много меньше. За то пиар прошёл ( одни плохие слова
Завуч
Для Злой учитель.: Нам також оголосили: надбавки за престижність не буде. Хоча міністр обіцяла, що 20% будуть фіксованими
Злой учитель.
20%!А у нас - 40%!!!!! Если это правда, то я не знаю даже каким словом это назвать и как выжить тоже не знаю... Я в шоке. Но бухгалтер сказала, что, да. Официально никто ничего не разъяснил. Очень надеюсь, что это неправда... Иначе работать никто не будет за эти копейки
Коментувати