У Києві теж заборонили збір готівки у школах

Керівникам столичних шкіл категорично заборонено здійснювати збір готівкових коштів з батьків

У Києві теж заборонили збір готівки у школах

Керівникам столичних закладів освіти та учасникам освітнього процесу категорично заборонено здійснювати збір готівкових коштів на території навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний директором столичного Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Оленою Фіданян.

У зв'язку з цим, начальникам управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій доручено провести навчання керівників закладів освіти з питань складання бюджету закладу.

Також документом накладено заборону педагогічним працівникам щодо розповсюдження на території навчальних закладів фінансових документів благодійних фондів серед батьків школярів.

Персональну відповідальність за вчинення протиправних дій щодо збору коштів у закладах освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва та приховування інформації про надходження та використання всіх отриманих коштів покладено на начальників управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій та керівників закладів освіти.

Платні освітні та інші послуги навчальні заклади мають надавати відповідно до вимог нового закону «Про освіту».

Як відомо, наприкінці вересня міська влада Львова заборонила збір готівкових коштів з батьків на потреби навчальних закладів.

Освіта.ua
09.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ого
а где мнения человеков?&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Родион
ЦИТ: "учасникам освітнього процесу категорично заборонено здійснювати збір готівкових коштів на території навчальних закладів" А як бути з платними добровільно-примусовими конкурсами Совенятами, Левенятами, Лелеками, Бобрами та інші звірятами? Вчителі збиратимуть готівку на оплату численних витівок міністерських замів за ворітьми школи? Чи може безготівкові перекази на чиновницькі рахунки введуть?
Олекса Позняк
Это уже 1001 запрет. Главное что Федонян не запретили принимать по 90 000 за назначением директором через охранника. Все поговорили и все забыли. Жыты по новому...
Шиншилла
"категорично заборонено здійснювати збір готівкових коштів на території навчальних закладів." В школе заборонено, а в на счетах в оффшорах на Виргинских островах и Кипре не запрещено)) Директор откроет там счет, и потекут потом денюжки учеников!
Tatyana Pln
Для Шиншилла: вот так прям дадут им открыть :) в Украине - стройки, магазины, аптеки,.. даже коммуналка в оффшоре и все принадлежит как теперешним так и экс - депутатам. Не думаю, что в учителям или директорам светит открыть оффшоры, вот выше, которые за этим и стоят - уже давно открыли.
Шиншилла
Я, конечно, не всерьез.) Депутаты и эксдепутуты, чиновники, министры не позволят наличке мимо их кассы проходить, только через банки, с налогами - в пользу казнокрадов, и комиссионными в банках для них же.
Коментувати
Леонід
Так це вірне рішення. Та на жаль гірше від цього стане дітям. Місцева влада на сьогодні не готова взяти на себе повне фінансування навчальних закладів. Це звичайний популізм. Вибори на носі. Цікаво, що вони робитимуть коли школи не зможуть працювати?
значит ГНАТЬ
Для Леонід: местную ... . Новые не справятся- и ИХ ГНАТЬ взашей. И гнать до тех пор, пока не перетасуются все и не устакатися конституционный порядок. А иначе - до конца дней быть нам БАНАНОВОЙ республикой. Ой. А республикой ли?
Коментувати
За які кошти?
Діти так "бавилися" на перерві, що вирвали дерев’яні двері з "м’ясом". Двері ремонту не підлягають. Питання, як мені сьогодні зачинити клас? Як відремонтвати двері? За які кошти?!!!!!!
Ірина
як щодо послуг охоронних агентств, які оплачують батьки? це вимагається зі сторони директорів як у садочках так і в школах.
Андрій
Для Ірина: А як щодо безпеки дітей? Чи якщо щось трапиться зробите винним вчителя?
Коментувати
bela
Слухай, я підняла питання по вагу рюкзака в третьому класі. Частину підручників ми залишали в школі і відмовлялися виконувати домашнє. Результат, розклад переробили, деякі підручники залишаються в класі, вага рюзкака 2 кіло. Жоден ! з батьків цю тему не підняв. Чому?
ПОЧЕМУ?
Для bela: Потому что мы всего лишь люди. А людям свойственно опасаться. Тем более украинцам. А вот отказ от выполнения д.з. - это зря. А вообще - Вы умница.
Tatyana Pln
А что электронные книги отменили?! Давно оставляем все учебники в школе - домой только тетради. Учебники давно скачаны и вполне справляемся дома по ним. Для вас расписание поменяли, но поменять для всех - сомневаюсь.
bela
А кто мне гарантирует сохранность этих всех учебников? Ребенку выдали под подпись их в библиотеке. Пусть знает, что они его и он за них отвечает. Смысл оставлять их в школе?
Коментувати
Людмила
І як тепер оплачувати участь учнів в міжнародних конкурсах. зокрема в конкурсі "Геліантус" ( участь коштує 17 грн на кожного учня)?.
Юля
Для Людмила: а в чём проблема? Пора прикрыть бы и эти кормушки в виде подобных конкурсов. Толку ноль от них детям.
Коментувати
Tet-a-tet
Збір готівки у школах і ПНТЗ завжди був кормушкою для ділків від освіти, тому органи місцевої влади всіляко заохочували це явище, бо мали з того особистий зиск. Суспільство це терпіло, бо саме грішне, але нарешті усім увірвався терпець жити у цій брехні. Важливо зараз вистояти і не дати усе повернути назад. А головне вчителям не бути співучасниками цього явища і не заробляти собі прихильність директора школи таким способоом.
прочитаем наоборот
мотива собирать наличку НЕТ, поскольку покупка мела ДЛЯ УРОКОВ, ручек для секретарей , и для учителей тоже, приобретение раздаточного материала, методических материалов для уроков,краски и бумаги для принтеров финансируется в полном объёме ИЗ БЮДЖЕТА, то енсть из тех денег, которые родители детей уже УПЛАТИЛИ, согласно КОНСТИТУЦИИ Украины. Это если в этой стране Конституция НЕ пустой звук...
я
Для прочитаем наоборот: Хм.. Завжди цікаво. Ось я працюю в школі. Методичну літературу придбала за власнй кошт. Канцелярку теж сама з аванса. А вчора пішов малесенький дощик, і зі стелі капати почало, ведерце підставляю. А в сусідньому кабінеті стеля тече вже давно та сильно, аж грибок по стінах пішов. Неодноразово писали у райвно, писали меру, писали депутату - НІ КОПІЙЧИНИ!!! Раніше батьки хоч шпалери міняли, щоб іх діти грибком не дихали. Зараз не можна. КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ У РАЗІ СИЛЬНІШОГО ДОЩУ? Ніколи на школи гроші не виділялися, не те що в якому-сь об`ємі - ні копійчини!! Проте такі як ви вже мою зарплату порахували!
учитель
ИЗ БЮДЖЕТА ФИНАНСИРУЮТСЯ ТОЛЬКО ЗАРПЛАТЫ УЧИТЕЛЯМ. ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ ПОКУПАЕМ ЗА СВОИ ДЕНЬГИ. ЗАЧЕМ ВЫ ВРЕТЕ?
когда-то в одной из школ
малюсенького городочка, который и городочком назвать едва ли можно,пару дней было немног прохладно Ну так, примерно градусов 11. Не так и холодно, я, правда? Некоторые родители, человек не более 2 десятков, просто не позволили детям идти в школу. НЕсколько дней дети школу НЕ посещали. ДИректор за это время,вот умничка, наехала на гороское начххальство.Прри том, довольно плотно наехала.И что бы Вы думали? А то, что городское начхальство поняло свои зады и сделали всё, от них зависящее, чтобы В ЭТОЙ школе было тепло.(Там с трубами под асфальтом какие-то проблемы были-тепло НЕ доходило до школы).Вашей зарплаты никто не считает.А вот ВашаНЕдалёкость и недалёкость,граничащая с глупостью всех,кто финансирует бюджетных "бизнесменов" на поверку выплыла в нищету нашей страны, учителя, поборов в школах и отдделение Донбасса и Крыма, жители которых стремились всего лишь в адекватно нормальной жизни,наивно понадеясь на то,что таким образом её улучшат.Но факт остаётся фактом-они стремилисьУЙТИ
Коментувати
Volodymyr
Якби з бюджету відповідно до Конституції заклади фінансувалися у ПОВНОМУ об’ємі, включно із придбанням крейди для дошок та ручок для секретарів, так і приводу для збирання готівки не було б
ТО есть ЛЮДИ
Для Volodymyr: самостоятельно, исходя из собственной (а вот здесь каждый вставляет собственное слово...), ДАЮТ ШИРОКОЕ ПОЛЕ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ людям, отвечающим за бюджет населённого пункта, области, СТРАНЫ, с тем, чтобы они этот бюджет использовали ля личного обогащения. Не, ну а как иначе расценить то, что родители, широко открывая карман, вытягивают из семей последнее (я не говорю о тех, кто, правдами и,скорее всего неправдами, правдами у нас только ... можно, получил это самое обеспечение), чтобы к их детям не приставали, не гнобили, не унижали, не терроризировали, в общем - относительно спокойно относились.
Коментувати
1
А завтра зверху почнеть летіти накази: здайте на благодійність, здайте на марки, здайте на бійців, здайте ще на хтозна-що
я
Для 1: О ТААК! якщо минулы роки у школы збирали благодійнысть для бійців у вигляді речей та харчів, то зараз школа отримала листа, в якому сказано, що потрібно здавати КОШТИ, а не речі))) а вчитель виявиться корупціонером))
НЕ савайте ДЕНЬГИ,
Для я: ВЫ Что там, НЕ разумеете, что там, где ДЕНЬГИ,там - схемы их присвоения...
Коментувати
Марія
Навчальним закладом ще навесні складається план робіт/витрат/навчальних засобів і подається в районне управління освіти. Все.
Galina
За які кошти тепер ремонт у класі робити? Чи вчитель за свою заробітну плату робитиме ремонт у кабінеті
вчитель
Для Galina: Ну ви як дитина. Як збирали так і будуть збирати. Це ж Україна
Роман
Для Galina: Уважно читайте текст наказу. Там написано: "заборонено здійснювати збір готівкових коштів на території навчальних закладів". Не взагалі, а лише на території. Відійдіть на 2 метри від воріт школи, і збирайте на здоров’я ;)
Лера
У нас в г.Староконстантинов Хмельницкая обл. В школах постоянно требуют сдать деньги на ремонт классов,окна,двери,парты,швабры,тряпки и так далее и кроме этого ещё директор требует отдельно сдавать на розвиток школы. Дети каждый день приходят и надо одному 100 другому 200 а третьей 850 потому-что парты детям надо купить. Я уже устала от этих поберушек. Куда можно пожаловаться?
Коментувати