Вчителі перших класів пройдуть перенавчання

У 2018 році всі учителі, які братимуть перший клас, муситимуть пройти масштабне перенавчання

Вчителі перших класів пройдуть перенавчання

Держава вимагає від вчителів максимальних зусиль для подальшого проведення реформи, тому уряд розуміє важливість підтримки педагогів. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час регіональної серпневої конференції у Дніпрі.

«У 2018 році всі учителі, які братимуть перший клас, муситимуть пройти масштабне перенавчання. Загалом це 22 тисячі вчителів, які пройдуть підвищення кваліфікації, які муситимуть навчитися вчити інакше, керуватися новим стандартом. Це значне навантаження на педагогів, і ми маємо до цього заохотити», – зазначила міністр.

Вона додала, що у межах підготовки до реформи проходить оновлення програм, яке також потребує від педагогів уваги та зусиль.

«Оновлення програм початкової школи в минулому році, 5-9 класів – у цьому році, обговорення програм старшої школи – усе це потрібно, аби дати зміни навіть тим дітям, яких ми, на жаль, не зможемо навчати в умовах нової школи вже сьогодні. Однак, у цих змін є ще одна мета – показати вчителям напрямок змін та підготувати їх до реформи», – підкреслила міністр.

Вона також акцентувала увагу на тому, що для створення повноцінної системи підтримки учителів необхідно прийняти новий закон «Про освіту».

«Вибір місця підвищення кваліфікації для педагогів, незалежна сертифікація вчителів – усе це закладено в закон. Сподіваюся, депутати зроблять подарунок до нашого професійного свята і приймуть його», – наголосила міністр.

Освіта.ua
28.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven
Олекса Позняк, звичайно відкати. Про вчителів ніхто й не думав.
Олекса Позняк
Скільки грошей відкатять через свої фірмочки... Невже у нас такі проблеми у молодшій школі що потребують сотень мільйонів? Злодійство...
Молодий спеціаліст
Питання: Якщо я ще навчаюсь на 5 курсі у ВНЗ, і наступного року планую брати 1 клас, то як мене будуть перенавчати, якщо я ще сама навчаюся (наступного навчального року у мене залишиться ще 1 семестр навчання)? Чи це стосується лише тих вчителів, які не 1 рік працюють?
PatrioT
Будь-який учитель має педагогічну освіту. Що КПК здатні змінити?
тато дитини
Є вчителі, яким ні навчання, ні перепідготовка не допоможе. От в в Калуші в 11 школі вчителька Іванна Іванівна з кожного набору "виїдає" невгодних дітей - роками. То хіба її реформа змінить. Добре кажуть, що горбатого й могила не справить. А заучку підкупить, на шарка звозить відпочивати з дітьми на море, ото й уся реформа.
учитель
А не возникла ли в министерстве идея, о том,что для начала необходимо создать методическую базу,выпустить книги, пособия!Чтобы во время переаттестации нам не "на пальцах" объясняли,что и как,а на реальных примерах!Чтобы мы могли проанализировать метод.литературу,учебники!Некоторые учителя бы,я уверена,уже бы продумывали свои печатные издания,разработки!Почему всё делается наоборот?!А этот список наполненности кабинета?Это простите,я должна обеспечить мультимедийную доску,проектор,наборы природного материала и т.д за свой счёт?Кому нужны такие реформы?Опять для "галочки"?
Вчитель
Сьогодні традиційно збирали в районі вчителів, щоб ознайомити з новинами на новий навч. рік.Багато було сказано дурниць, а ось фраза, що на наступний рік всі вчителі, хто набирає першачків мають пройти перепідготовку (у зв’язку з реформами), та при цьому в нашому районі таких більше ста, тому всі не пройдуть (немає чи місця, чи бажання, чи ще чогось...), то будемо якось разом "випливати" з ситуації.Як вам таке з вуст методиста рай.кабінету? Закрити ті метод.кабінети! Вони лише погіршують настрій вчителя, а допомоги від них-нуль!
галина
А де наступність між школою і дитячим садочком. Перед тим як реформувати школу потрібно реформувати ДНЗ, адже там не лише в пісочку граються.
Леонідович
Для галина: Інтеграли в садочки? Реформи... Реформи... Реформи?
Коментувати
unforgiven
Методики навчання пЕсати олівцем, замість ручки сильно відрізняються чи для чого такі реФФорми?
Софія Соня
Ой, шановне панство, чим більш читаю про ту реформу, тим частіше думаю: "Як добре. Як добре що мої дітки уже під неї не попадають".
Надія Попова
Харківська область, один з віддалених районів: про вибір місця підвищення кваліфікації. Якщо ви проходитимете в ХАНО, то вам нададуть направлення у відділі освіти, якщо в якісь інші заклади - за власний рахунок, без направлення.
Учитель
Для Надія Попова: И в чем проблема? Везде так, мне кажется. Или где-то коммунизм наступил и все по-другому? Самообразование - наше все! А кто вам сертификат или удостоверение подходящее даст нет никакой разницы. К сожалению!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!