Громадський проект: підтримай школу №148

Триває голосування за проект київської школи №148 «Багатофункціональний спортмайданчик»

Громадський проект: підтримай школу №148

На онлайн-платформі «Громадський проект» триває голосування за проект столичної загальноосвітньої школи №148 «Багатофункціональний спортмайданчик», що зареєстрований директором навчального закладу Сергієм Горбачовим.

Проект передбачає реконструкцію застарілого шкільного спортмайданчика, якому понад 30 років.

В описі проекту зазначається, що новий спортмайданчик дозволить учням школи та мешканцям навколишніх будинків не тільки повноцінно займатись фізкультурою і спортом, але й значно покращить візуальний образ міста.

Майданчик знаходиться поруч від станції метро «Дарниця» в Києві, на магістральній вулиці з насиченим трафіком — і його щодня бачать десятки тисяч киян та гостей міста.

Голосувати за проект можуть кияни, які мають київську реєстрацію або фактично проживають у Києві. Наразі система голосування дозволяє проголосувати тільки з ноутбука чи десктопа. Голосування з гаджетів, на жаль, поки недоступне.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Довідково: Платформа «Громадський проект» надає можливість кожному жителю міста брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, пов‘язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету міста.

Освіта.ua
09.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів