iPhone 7 Plus: смартфон для навчання
PR

Нові технології відкривають нові можливості. І кошти, вкладені у освіту — розумна інвестиція

iPhone 7 Plus: смартфон для навчання

Подарунок у якості престижного смартфону iPhone 7 Plus може стати для дитини як винагородою за старання, так і гарним стимулом для навчання. І справа не стільки у популярності гаджету, скільки у його функціоналі. Батькам варто знати, яким чином зорієнтувати дитину на те, щоб iPhone 7 Plus приніс і задоволення, і користь.

Функціональність iPhone 7 Plus: якісна освіта з престижним гаджетом.

Деяких батьків турбує питання, чи варто купувати недешевий iPhone 7 Plus своїй дитині: з одного боку є бажання порадувати, а з іншого — острах, що смартфон буде використано у якості дорогої іграшки.

Варто пам’ятати, що нові технології відкривають нові можливості. І кошти, вкладені у освіту — сама розумна інвестиція. Тим більше, що є можливість купити iPhone 7 Plus зі знижкою або у розстрочку https://www.moyo.ua/telecommunication/smart/iphone-7-plus/.

​Сумніви щодо раціональності придбання розсіються, якщо знати, наскільки він функціональний:

  • Якість зображення цієї флагманської моделі Apple дозволить зберегти дитині зір: пошук додаткових джерел інформації, користування освітніми додатками, навчання за сфотографованими конспектами — все це навантаження на очі. А чітке зображення на дисплеї у 5,5″ з роздільною здатністю у 1050 p – саме те, що потрібно підлітку. Особливо, якщо вже є проблеми із зором.
  • Збільшено ємність внутрішньої пам’яті. Тепер гаджет може тримати у тенетах своїх мікрочипів 32, 64, 128 і 256 Гб інформації. Оперативна пам’ять у 3 чи 4 Гб — гарна можливість користуватися серйозними програмами для моделювання, креслення, додатками для вивчення мов. Якщо раніше такі показники можливі були лише для ноутбуків, то зараз учень зможе корисно використати час, який проводить у дорозі до навчального закладу — запустити та працювати у "важких" додатках.
  • Високий рівень вологостійкості iPhone 7 Plus — ось, що наостанок переконає батьків у доцільності придбання саме цієї моделі. Ця властивість знівелює острахи щодо того, що досить дорогий гаджет буде виведено з ладу через активний спосіб життя підлітка. iPhone 7 Plus витримає занурення у воду на глибину 1 м, не погіршуючи показників роботи.
  • Смартфон iPhone 7 Plus — це саме той "пряник", яким варто заохочувати підлітків до навчання. Перевага гаджету у тому, що процес засвоєння знань проходить у легкій та приємній формі. Пристрій легко замінить ноутбук, адже його характеристики ні чим не поступаються моделям середньої цінової категорії.

Освіта.ua
23.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Приватне Право
тут не сором, а надо взять калаш, и с руководителя сайта и до последнего руководителя, взять на прицел и пусть эти айфоны кушают пачками, за такую рекламу...
Sergik
Взяти краще Xiaomi - і дешевше, і крутіше, і софту більше! А сракофони скоро відійдуть в минуле!
Орест
Оце так заганяють, і типу зовсім непомітно. І це все на освітньому порталі. Соромно.
0brains
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
???
Мало всякої реклами на сайті, ще і стаття-реклама. І звідки у людей гроші на 7 айфон??