МОН займеться антибулінговими програмами

За словами міністра, рівний доступ до освіти для кожної дитини є пріоритетом роботи МОН

МОН займеться антибулінговими програмами

Реалізація прав усіх дітей в Україні та скорочення нерівності має бути пріоритетом Програми діяльності між ЮНІСЕФ та урядом України на 2018-2020 роки. Про це, за повідомленням прес-служби МОН, йшлося під час презентації проекту відповідної програми, що проводила голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Джованна Барберіс для міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

«Ми дуже вдячні ЮНІСЕФ за розуміння важливості підтримки саме вразливих категорій дітей. Насамперед йдеться про підтримку дітей із особливими потребами, дітей, які ростуть без батьків, дітей та молоді, що стали вимушеними переселенцями, дітей з бідних сімей та сільської місцевості. Рівний доступ до якісної освіти для кожної української дитини – наш пріоритет, і ми раді, що саме ви є нашими партнерами на цьому шляху», – зазначила Гриневич.

Вона також наголосила, що зараз важливим завданням МОН є робота над створенням антибулінгових програм.

«Включення вразливих категорій дітей у звичайний освітній процес має супроводжуватися створенням антибулінгових програм. Часто школярі не готові до включення не схожих на них дітей, саме тому створення превентивних програм є дуже важливим», – зазначила міністр.

За її словами, МОН підтримує проект Програми діяльності між ЮНІСЕФ та урядом України на 2018-2020 роки та готове співпрацювати у розробці покрокового плану її впровадження.

Освіта.ua
30.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Пані міністерка навчилася говорити наукоподібно, з використанням купи іншомовних слів. Та наукоподібність не перетворює пустопорожні теоретизування в реальні, практичні заходи щодо формування у суспільстві запиту на соціально-врівноважену поведінку. А починати потрібно саме з формування такого запиту, бо якщо у соціальному середовищі учня панує агресивне неприйняття несхожих людей, несхожих за різними ознаками: релігія, мова, національність, герої і міфи тощо, то учень так чи інакше буде переносити це і у школу. Подивіться хоча б на дії деяких наших "моральних авторитетів" - депутатів, "активістів" та інших осіб, яких часто показують медійники... Та ще врахуйте, що у шкільному віці одним з найефективніших способів навчання і виховання є "Роби як я". То ж ніякі заклики на словах не будуть мати позитивного впливу, навпаки, в учня буде формуватися стійке несприйняття таких "теоретичних програм", бо вони конфліктують з реальністю. Як бачите, я теж вмію наукоподібно писати...
Мама сільської дитини
Шановна пані Лілія.Чим вам не вгодили сільські діти що ви їх прирівнюєте до дітей з особливими потребами і якими мірками ви міряєте бідні діти чи ні
Ганна
Програми написати-це найбільше,на що здатне МО...((((А базу ви також створюватимете чи знову кинете на школи,бо коштів немає?Це,як у дуже безглуздої господині-збирається варити борщ,а що кинути в казан,не знає...
Голосzнарода
Для Ганна: матеріальним забезпечення закладу має займатися директор у співпраці із органами державної влади та місцевого самоврядування. Чи Ви думали, що директор в школі для краси, а робити за нього хто буде, - розруха приміщень шкіл за останні 20 років є прямим результатом бездіяльності директорів-павлінів, які купували робочі місця на панування і хизування, а не на благородний соціальний труд.
педагог
для бездарного голосуЗнароду: браво!!!ви заробили тридцять срібних монет за вашу безглузду репліку. дай вам щастя і глузду бо ви - взірець людини, яка у своєму житті тільки заздрить освіченим і талановитим бо у власному житті ви недосягли нічого. свою заздрість ви висловлюєте в таких ганебних словах і все, бо розуму не вистачає, а є тільки лінь, лють і заздрість
Коментувати
123
МОН! Спочатку необхiдно передбачити посади асистентiв вчителя,психологiв,здатних не декларувати проблеми, а працювати з особливими дiтьми та їх батьками. В таких класах має бути не 35 учнiв, в iншому випадку таке "навчання" лише спосiб економiї коштiв. А що робити зi складанням ЗНО, ДПА.