Школам доручено підготуватись до канікул

У зв’язку із закінченням навчання МОН доручило провести заходи з підготовки до канікул

Школам доручено підготуватись до канікул

У зв’язку із закінченням навчального року Міністерство освіти і науки доручило керівникам управлінь освіти провести ряд організаційних заходів щодо підготовки та проведення літніх канікул. Про це йдеться у листі відомства, що підписаний державним секретарем МОН Павлом Полянським.

Зокрема, управлінням освітою доручено вжити дієвих заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей у місцях відпочинку в літніх таборах, під час проведення зборів та екскурсій, а також організувати проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності учнів та вихованців, студентів під час літніх канікул.

Також має бути посилений контроль за організацією туристично-екскурсійних перевезень вихованців та учнів автобусами, залізничним та авіаційним транспортом.

У навчальних закладах має бути забезпечений контроль за організацією режиму в закладах освіти на період літніх канікул, проведені позапланові інструктажі зі сторожами та черговими щодо додержання правил пожежної безпеки та збереження майна.

Ще одним пунктом у процесі підготовки навчальних закладів до канікул має стати проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо попередження нещасних випадків під час літнього відпочинку та навчання з надання першої медичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків.

Освіта.ua
25.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Я мати дитини із сільської місцевості. Мені б хотілося знати поки будуть існувати пришкільні табори так сказати відпочинку. У селі діти пішли на канікули, то ж хай собі відпочивають. Хто їх придумав і коли нарешті їх відмінять. Ще й з району заставляють примусово ходити в табір.
Жора
Виявляється керівник школи і вчитель - фігури універсальні: і вчать, і виховують, і за табори відповідають, і за безпеку будівель та конструкцій, і за пожежну безпеку, і за авто-мото-залізницю-авіо... Головне щоб відповідали і було з кого спитати і санстанції (держпродспоживслужбі) й пожежникам й всім перевіряючим (а до дітей самим ходити не хочеться: хай вчителі відповідають), тоді всім у МОНі легше стане й можна і за кордон на відпочинок, адже цапа-відбувайла вже призначено... Ну а далі все вірно Бадя написав (25.05.2017 в 15:53)!
Бадя
Для Жора: Від Баді привєт! Взагалі треба б такі міністерські маразми присікати на корню. Бо адміністрація наші сидять , соплі жують, слово упоперек бояться сказать - то й приймають сотні таких бомажок "к ісполнєнію". Феодально-іиперська практика, трясця й болячка їм усім...
Коментувати
jorj
Це добре. Вже давно пора канікули мають бути
вчитель
Цілий ЛИСТ під це видали. Кожен рік це робиться і без всяких вказівок зверху.
Юрій
Ви ще доручіть .щоб завтра був день.а сьогодні ніч.
Anna Krivonogova
А без МОН керівники цього не знають? Чи треба на один папірець написати ще кілька папірців?
Бадя
Баді стало чисто тупо цікаво - от як (технічно) керівник закладу освіти має "посилити контроль" за авто, залізничними чи авіаперевезеннями? За руль сісти самому, чи з колійниками пройти перевірити рейки, чи в кабіну пілота проситься чи як?.......... А ще прикольно - взнаєш різні цікаві посади : "...Лист підписаний державним секретарем МОН..." Прикинь! - Держсекретар Мон ! Звучить, бляха-муха...