Порошенко подав до Ради закон про інклюзивну освіту

Президент подав до ВР закон щодо доступу осіб з особливими потребами до освітніх послуг

Порошенко подав до Ради закон про інклюзивну освіту

Президент Порошенко подав до Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг», що має забезпечити продовження розвитку інклюзивної освіти в Україні.

За словами президента, законопроект є надзвичайно актуальним, оскільки в Україні 10% дітей потребують врахування своїх особливостей в освітньому процесі.

Законопроектом передбачається навчання осіб з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах, що найбільш зручні для дитини та найближчі за місцем проживання. Також на законодавчому рівні визначаються терміни «особа з особливими освітніми потребами», «індивідуальна програма розвитку» та «корекційно-розвивальні та психолого-педагогічні послуги».

Також документом передбачене фінансування навчання осіб з особливими освітніми потребами за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам.

Освіта.ua
05.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инь-Янь
Цікаво чи віддала б своїх дітей, внуків сімя порошенків до класу в якому знаходяться діти з особливими потребами?Які часто своєю неадекватною поведінкою зривають уроки, становлять в старших класах пряму загрозу здоровю і життю не тільки учнів, а інколи і вчителів.
Світлана
Для Инь-Янь: Давайте не будемо згрібати до одної кучі грішне й праведне!!! Проблема НЕ В ДІТЯХ з особливими потребами, а В БАТЬКАХ цих дітей. Саме батьки мають об"єктивно усвідомлювати, що несуть відповідальність за рівень комфорту в школі не тільки для своєї дитини, а й інших діточок.
Правдолюб
Для Світлана: Проблема з батьками-це окрема проблема!!! А з такими дітками...Дійсно, вони й не винні, що вони такі, але ж й здорові не повинні від цього недоотримувати! А на практиці-будуть жахи, або, вибачте, пофігізм!!!
Коментувати