У Сумах нагородили кращих юних IT-спеціалістів

Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій зібрала в Сумах 88 переможців з усіх куточків України

У Сумах нагородили кращих юних IT-спеціалістів

У Сумах відбулась VІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій. У національному фіналі взяли участь 88 старшокласників - представників різних областей України.

Олімпіада впевнено змінює рівень фахової майстерності учителів інформатики у навчанні школярів інформаційним технологіям, підтвердженням чому є якісне підвищення  рівня розв’язків учасниками олімпіади компетентісно орієнтованих завдань.

Фінал Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій зібрав в Сумах 88 переможців ІІІ етапу з усіх куточків України. Учням 10-11 класів, які показали найкращі результати на міських і обласних етапах, треба було продемонструвати свої знання, а також неординарний підхід до вирішення завдань. Департаментом освіти і науки Сумської ОДА та Сумським інститутом післядипломної педагогічної освіти було підготовлено умови для роботи учасників та журі олімпіади, організовано культурну програму.

Яскраво виступила команда Херсонської області, посівши три перших місця з шести. А кращі особисті результати показали десятикласник Станіслав Домбровський з Івано-Франківська і учениця 11 класу Яворівської школи Анна Манько (Львівська область).

Завдяки компаніям Київстар та Майкрософт-Україна, які є генеральними партнерами олімпіади з моменту її заснування, олімпіада традиційно пройшла на високому рівні і в цьому році – профінансовано участь десятикласників, надано підтримку авторам завдань та журі, забезпечено призовий фонд. Призери (37 старшокласників) отримали заохочувальні призи, а переможці (6 володарів дипломів І ступеня) - смартфони Microsoft Lumia 550 c підключенням до мережі Київстар.

В рамках загальнонаціональної соціально-освітньої ініціативи «Зроби свій внесок» («Make Your Mark») телеком-оператор Київстар надає підтримку талановитим школярам і студентам, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах. Майкрософт-Україна послідовно підтримує сучасні проекти в освіті в рамках програми «Партнерство у навчанні», створює умови  для фахового зростання талановитих педагогів та опанування нових можливостей інформаційно-комунікаційних технологій для формування сучасного освітнього середовища.

Наступним кроком співпраці є підтримка партнерами ініціативи голови авторського колективу олімпіади М. М. Кузічева  зі створення Україною Міжнародної учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Освіта.ua
11.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів