У МОН триває конкурс на посаду директора ІМЗО

Міносвіти проводить конкурс на посаду директора Інституту модернізації змісту освіти

У МОН триває конкурс на посаду директора ІМЗО

У Міністерстві освіти триває конкурс на зайняття посади керівника Інституту модернізації змісту освіти.

У конкурсі можуть брати участь громадяни, які мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, стаж роботи на посадах наукових працівників або науково-педагогічних працівників не менш як 10 років та досвід роботи на керівних посадах в галузі освіти і науки.

У Міністерстві освіти зазначають, що претендент на посаду також має поділяти цінності освітньої реформи «Нова Українська школа», добре орієнтуватись у особливостях провідних освітніх систем світу та кращих практик компетентнісного підходу.

Також кандидат на посаду має представити свою візію реформування роботи ІМЗО, план антикорупційних заходів та реформування системи державних закупівель і пояснити, як інститут буде забезпечувати реформу змісту середньої та професійної освіти.

Прийом документів здійснюється до 5 травня. Конкурс, перебіг якого транслюватиметься онлайн, відбудеться 19 травня 2017 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skjeld
Знову чергове підлаштування "під себе". Науковий ступінь, стаж не менш 10 років на керівних посадах. Який абсурд? "Поділяти цінності освітньої реформи «Нова Українська школа», добре орієнтуватись у особливостях провідних освітніх систем світу." Освітня реформа та це ж сміття? Поставте будь-якого адекватного вчителя (або мене), який розуміє дурниці, які чинить МОН по відношенню до дітей і буде порядок. А так це просто показуха, у якій лише вибирають "блатних з купленими науковими ступенями - тупих , яких освічений студент може загнати в "глухий кут". Отакі в нас конкурси і освіта!
Тата
І багато бажаючих бути реформаторами освіти серед докторів наук чи філософії?