Видавництво Ранок презентувало нові підручники
PR

«Ранок» презентував нові підручники на Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі»

Видавництво Ранок презентувало нові підручники

Шкільний підручник перш за все створюється для учня, тому сьогодні важлива його візуальна привабливість, якісні ілюстрації, і нестандартне подання інформації. На цьому, під час виступу на Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі», наголосив генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов.

«Також для сучасних підручників потрібна наявність навчальних відеороликів, які б пояснювали текст у підручнику або взагалі його замінили.  Для себе ж вчителі хочуть повну відповідність підручника програмі, наявність у підручнику всіх складових, необхідних для різних видів діяльності на уроці, зокрема, тексту, малюнків, актуалізації, запитань, лабораторних, українознавчого матеріалу, словника тощо – для можливості формування якомога більших компетентностей. І нарешті - доступність викладу матеріалу», - сказав директор видавництва «Ранок».

На дискусійних панелях форуму були презентовані досягнення видавництва авторами підручників та редакторами «Ранку».

У заході також взяли участь міністр освіти та науки Лілія Гриневич, голова КОДА Олександр Горган, президент НАПН Василь Кремень, а також, гості з Азербайджану, Білорусії, Ізраїлю, США, Великої Британії, Польщі, Японії, Китаю, Швейцарії тощо.

Неформальне спілкування з іноземними гостями, педагогами та очільниками освітньої галузі слугувало обміну досвідом розбудови сучасної освіти.

Підручники видавництва

Освіта.ua
30.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Я щось не зрозумів: якщо зараз триває публічне обговорення програм для базової школи 5-9 класи, то чому ВЖЕ презентують підручники для цих класів? Адже підручники повинні під нову програму, яку ще тільки затвердять до 1 вересня 2017 року.
Накипелов
Для Андрій: один раз відміряй, сім разів відріж. Така політика Гриневич. Дєдушка Лєнін відпочиває...
Коментувати
Накипелов
А що, непогані підручники, особливо фізика. Їх ригіАнали чмирили, що перекривають кисень Засєкіним і "копі-пасте Пьоришкіну" Сиротюку. Але видавництво вистояло. Респект!!!