Триває обговорення програм 5-9 класів

На платформі EdEra продовжується громадське обговорення оновлення програм 5-9 класів

Триває обговорення програм 5-9 класів

На платформі EdEra продовжується громадське обговорення оновлення програм 5-9 класів. Обговорення триватиме до 2 квітня. Про це у своєму Facebook повідомив координатор роботи з оновлення програм базової школи Сергій Горбачов.

За його словами, під час другої сесії обговорення пропозиції освітян до змін програм стали більш конкретними.

«Пропозиції більш конкретні, менше «загальних» розміркувань, більше суто професійної роботи. Обговорення триватиме ще тиждень, до 2 квітня включно. У кожного є час ознайомитися із пропозиціями, внести власні та долучитися до дискусії», - зазначив Горбачов.

Взяти участь в обговоренні

Освіта.ua
27.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маруся
Новые программы опять написаны на 35 учебных недель. Неужели в МОН нет календаря?
Учитель
Найгірше те, що в навчальні програми повносили матеріал, який не відповідає віковим особливостям учнів. Дитячий мозок просто не може подолати таку кількість інформації з науковими термінами. Ті, хто складав попередні програми просто МОЛОДЦІ, абсолютно не врахували вік дитини і подачу інформації для дитини, а не для студентів і науковців.Починаючи із 5-го класу діти губляться в потоці інформації, який їм надають кожні 45 хвилин.7 уроків щодня і на кожному уроці вчитель приходить із своєю новою темою. Невже доросла людина таке може витримати ? Крім того вони до ночі сидять і виконують домашні завдання, які задаються по кожному предмету.Потрібно залишити основні теми із кожного предмету і вивчати їх не по 1 уроку до 9 класу, а починаючи з 10 класу запровадити профільне навчання з обмеженою кількістю предметів і поглибленим вивченням тих, які дійсно знадобляться дитині при вступі.Діти у старших класах вчать приблизно 21 предмет-це неможливо для сприйняття мозку дітей, а тоді ми говоримо, що рівень освіти...
наступне
Для Учитель: Дуже корисно для учнів, вивчати на уроках інформатики азбуку Морзе повністю. Якимось чином - це позитивно впливає на їх розум. Варто над цим задуматися, чи хоча-б провести дослідження. В будь-якому випадку десь з 7 класу це доцільно.
Коментувати
Вчитель-практик
При минулому обговоренні до програми з біології вчителі внесли багато пропозицій та зауважень, більшість з них не були враховані. Практично всі вчителі підкреслювали, що програма 9 класу не відповідає віковим особливостям учнів. Але "а воз и ныне там". Який сенс ще писати? Навіщо ця показуха? Навіщо ця видимість змін?
Роман
Для Вчитель-практик: Державні стандарти складали одні, програми пишуть другі, а підручники треті. Який дурень, вибачте, вліпив в програму 9 класу на 2 години в тиждень, загальну біологію, яка вивчалась два роки в 10-11 класах? Тим паче, молекулярну біологію, поставивши першою темою, коли діти ні сном ні духом не знають органічні сполуки.
Вчитель-практик
Для Роман: Ви самі відпоівіли - якісь дурні склали цю програму. Я сама вносила пропозиції до її зміни, ніхто не хоче нічого змінювати
Коментувати
Накипелов
Обговорення можна завершувати хоч сьогодні. А ще краще було б його не розпочинати. Що зміниться від того, якщо теми перенесуть із класу в клас, а підручники залишаться тими самими? Думаєте дітям від таких перемін стане легше вчитися? Навряд чи... Взагалі, чому роботу міністерства освіти повинні виконувати учителі на громадських засадах?