Міжнародний ліцей МАУП: знайомтесь з лідером освіти
PR

Міжнародний ліцей МАУП за рік існування міцно влаштувався серед лідерів середньої освіти столиці

Міжнародний ліцей МАУП: знайомтесь з лідером освіти

Міжнародний ліцей Міжрегіональної академії управління персоналом запрошує дітей та батьків відвідати навчальний заклад та ознайомитись з умовами навчального процесу та перспективами випускників закладу. День відкритих двірей відбудеться у суботу 8 квітня.

Міжнародний ліцей МАУП є одним з найсучасніших навчальних закладів столиці, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, приділяючи увагу як інтелектуальному, так і особистісному розвитку учнів.

Партнером ліцею є американська компанія ЕТS D’elite School, світовий лідер у тестуванні в освіті та бізнесі, що забезпечує тьюторський супровід класних колективів англомовним вихователем, викладання в старшій школі окремих предметів англійською мовою, організовує практику за кордоном та підготовку до складання мовних іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL.

Випускники ліцею матимуть можливість отримати українсько-польський атестат про повну середню освіту, тому особливу увагу в ліцеї приділяють вивченню польської мови. Польська вивчається з 2-го класу у формі «Польського клубу», а з 5-го класу – як друга іноземна, а викладачами є носії мови.

Польський клуб ліцею забезпечує школярам мовну практику в Польщі, співпрацю з навчальними закладами та міжнародними громадськими організаціями, підготовку до сертифікаційних іспитів щодо знання польської мови, а також дистанційне навчання з метою отримання польського атестату про середню освіту.

Найбільшими цінностями Міжнародного ліцею МАУП є комфортні умови навчання, здоров’я та індивідуальний простір дитини, зокрема:

  • обов’язковими є фізкультурні хвилинки та щоденна година спорту;
  • надзвичайна увага приділяється гігієні;
  • дієтичне харчування та еко-харчування з можливістю вибору страв із двох меню;
  • меблі від ведучих європейських виробників: ортопедичні, сучасні, виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • майданчики на свіжому повітрі, обладнані безпечними каруселями та гойдалками, із покриттям з еко-матеріалів;
  • цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.

Ознайомитись з діяльністю Міжнародного ліцею МАУП та отримати вичерпну інформацію про навчальний процес можна у суботу, 8 квітня за адресою: Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16.

Зареєструватись для відвідання закладу можна за телефонами або на сайті ліцею.

Зареєструватись

Додаткова інформація за тел.: (098) 227-54-04, (067) 232-39-62, (044) 494-47-44.

Освіта.ua
05.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів