Півтисячі освітян долучились до обговорення програм

Найменш обговорюваними є програми базової школи з фізики, хімії та іноземних мов

Півтисячі освітян долучились до обговорення програм

Робочі групи, які працюють над оновленням навчальних програм для учнів 5-9 класів впродовж перших днів роботи отримали пропозиції від 523 користувачів. Про це у своєму Facebook повідомив координатор проекту Сергій Горбачов.

Він також надав статистичні дані обговорення програм за 13-19 лютого, які свідчать, що найбільше пропозицій від освітян отримано до існуючих шкільних програм з історії та зарубіжної літератури.

Натомість найменш обговорюваними є програми з фізики, хімії та англійської мови та інших іноземних мов.

«Пропозиції приймаються до 24 лютого включно. Приєднуємося та оновлюємо школу разом», - наголосив Горбачов.

Як відомо, онлайн-обговорення навчальних програм для учнів 5-9 класів розпочалось 13 лютого. У Міністерстві освіти зазначають, що взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни зможе кожен бажаючий.

Загалом на обговорення виставлено 23 навчальні програми для 5-9 класів.

Освіта.ua
20.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інша сторона
Суспільство потребує єдиного - здорового глузду. А учителі не батьки, котрих учні завтра йдуть вступати. Може перед тим, як починати показуху, треба було поцікавитися думкою суспільства. Че все вже вирішено?
Ірина
Для Інша сторона: Програми мусять обговорювати професіонали. Доречі, серед учителів є і батьки.
Коментувати
НЕбайдужий
Він також надав статистичні дані обговорення програм за 13-19 лютого, які свідчать, що найбільше пропозицій від освітян отримано до існуючих шкільних програм з історії та зарубіжної літератури. То, можливо, ці дані також говорять про важливість і необхідність даних предметів, та їх затребуваність. Те, що не цікавить, або не потрібне, або.... Розумний зрозумів би, що ці предмети вкрайнеобхідні для суспільства
Маришка
Для НЕбайд З математики програми гарні тільки мало годин виділено на вивчення тем тому що вивчаються то віл то основи здоровя то художня література -потрібно виділяти більше годин на предмети що здають на зно хвате хникати що не ті програми
Лідія
та що ви така неграмотна? Це катастрофа! Так писати дозволено лише не дуже грамотному 5-ку. Навіть якщо ви математик, все одно гріх бути вчителеві настільки неграмотним
Ника
Будь ласка прискорьте реформу початковоі школи! І почніть з навчання вчителів - вони ні як не хочуть розпрощатися з авторитарнизмом і зубрьожкою, а від слів " навчання в грі" іх просто трясе. Ми просто заставляємо нашу вчительку використовувати мультимедійні засоби, а от від використання інтерактивних ігор вона навідріз відмовляється.
Коментувати