МОН збільшило штат Інституту модернізації змісту освіти

Затверджено нову структуру та чисельність працівників Інституту модернізації змісту освіти

МОН збільшило штат Інституту модернізації змісту освіти

Міністерство освіти і науки затвердило нову структуру та штатну чисельність працівників Інституту модернізації змісту освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Згідно з документом, чисельність працівників інституту збільшена з 350 до 370 осіб.

Збільшення кількості працівників установи у МОН пояснюють необхідністю посилення наукової спрямованості діяльності Інституту модернізації змісту освіти, задоволення потреб освіти у науково-методичному забезпеченні, успішного впровадження реформи середньої освіти, орієнтованого на досягненнях навчальних цілей у площині компетентнісного підходу, удосконалення змісту і методів навчання й виховання молодого покоління.

Нова структура інституту буде введена в дію з 01 лютого 2017 року.

Як відомо, через конфлікт керівництва МОН та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, який виник через корупційні схеми з видруком навчальної літератури, закупівлею навчальних кабінетів, комп’ютерних класів та шкільних автобусів, наприкінці 2014 року урядом було ухвалено рішення про реорганізацію інституту шляхом утворення на його базі двох наукових установ: Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики.

Освіта.ua
27.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
pasufik
Для того, щоб робота академіків приносила плоди потрібно працювати у школі(вузі, ПНТЗ), а не сидіти в теплих кабінетах, обігрітих за наші гроші. Чому при АПН не існує ні одного еталонного навчального закладу, де вчитель міг би воочію побачити досягнення нашої академічної науки? Та тому, що у нас педагогічна наука паперотворча та словоблудна, дехто взагалі відучився розмовляти звичайною мовою, що не слово - то ціле поняття. ВР в особі її комітету на чолі з п. Співаковським поки що гарно балакає, але ніяких дійових кроків по виправленню становища не здійснює. Адже там кум, бра, сват, гарні друзі, як їх кривдити, а ну доведеться перед ними дисертацію захищати.
валентина
заходила на сайт Інституту: дублювання наказів, інших документів МОН. А де розробки на допомогу учителям? Хто використовує плоди академіків у своїй роботі?
Констатую
На двадцятьох дармоїдів побільшає. Прикро. Під чиї дупи готують теплі крісла?
Мирослава
Цікаво,якими є результати роботи цього інституту???? Чи аналізує хто???За роки свого існування так "модернізували "освіту,що далі нікуди!!!Програми недолугі,а скільки концепцій,стандартів, методичних рекомендацій і т.д.,які НІЧОГО НЕ ВАРТІ,Величезний бюрократичний,корупційний апарат,який імітує роботу і утримується на гроші платників податку, А у "всьому виноватий вчитель"
Голосzнарода
Напевно інститут реорганізували, а працівників тих же самих залишили, що добре знають корупційні схеми.
Рядовий вчитель
Влада України, схаменися! Не витрачайте кошти на не потріб!!!
pasufik
На 370 прац. п*ять заступників директора інституту. Кожен відділ - це чотири особи, одна з яких начальник.Чотири працівники відділу кадрів замість одного інспектора, юридичний відділ хіба не можна об*єднати з відділом адмінроботи? Інвестдіяльність та масові заходи мусять проводити аж по чотири працівники? Як людину, яка має досвід адмінроботи мене бере жах від марнотратнства нашого МОНу. Третина відділів дублюють одні і ті ж функції. Скільки тон паперу по 100гр.пачка протринькає ця когорта чиновників, а ми з вами платники податків мусимо годувати цю армію дармоїдів.
Голосzнарода
Для pasufik: ну якщо об’єктивно глянути на проблему, то і кожен вчитель, що купив робоче місце, не хоче його залишати, а що вже говорити про псевдовизначних науковців, які накупляли звань, дипломів і робоче місце, основна їх робота зараз - це зберегти прикуплений неофеодальний наділ будь-яким способом, адже це їх кровні гроші.
Голосzнарода
Для pasufik: Чому я називаю науковців псевдовизначними або і взагалі псевдонауковцями, - бо так із історичної точки зору будуть називати їх нащадки, адже ці науковці мають все, звання, посади, високі зарплати, повагу і шану, репутацію, тільки вони не мають одного - реальних наукових винаходів.
Коментувати
нарешті!
А можна повний послужний список тих, хто буде "модернізувати" Цікаво як довго і як давно вони бачили ШКОЛУ?
нарешті!
Довго думала, що врятує освіту... А все так просто: ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ! УРААААААА!
микола кучевський
Для початку "діяльності" краще дати маленьку сільську школу з її проблемами ( підвіз, харчування, ремонт,температурний режим,матеріально-технічна база, наслідки депопуляції і демографічної кризи - розумніші тікають у міста).
Маша
Греневич Гройсман повині щось приймати . Сидіти не можуть )))) нічого не провіряється і ніхто не читає обговорення . Здавала я державні екзамени у Мукачівському університеті то ввд нас собирали по 1000 грив щоб здати . Були такі що не прийшли на державні екзамени
Таня
Замість того щоб іх прибрати вони навпаки збільшують. Для мене як для вчителяіхня робота не видна. Тільки цвла куча дармоідів
!!!
Уверен,если бы подобные бюрократические структуры просто исчезли-никто бы и не заметил!
Петро
Таких неробів є велика кількість в райметодкабінетах , в інститутах удосконалення та інших непотрібних структурах.
111
Для Петро: Так, дійсно правда!!!
Коментувати
Шиншилла
Интересно, как дорого нам, налогоплательщикам, обойдется этот институт модернизации? Могу поспорить, что там как раз-таки окопались родичи Гриневич, Гройсмана, Ревы, шмевы и прочих "реформаторов".
Гість на святі(чужому)
тут ключі не можуть роздати на китайські компи
pafsufik
Пропоную інституту модернізації змісту освіти дати одну велику середню школу, а інституту освітньої аналітики другу. І нехай вони модернізують зміст освіти хоча б в одній школі, а аналітики видадуть відповідні висновки. От тоді побачимо на що здатні великі"науковці", які там окопалися. Я їм бажаю успіхів і нарешті хоч якогось практичного результату.
Патріот Школи
Для pafsufik: Згода, вірю, але на верху не чують, не бачать, і доки буде продовжуватися знищення освітиУкраїни?
Міністра
Але ж тоді доведеться ще збільшити штат інституту
Коментувати