Документ-камери в школі:  вебінар для освітян
PR

«Інтер Системс» проведе безкоштовний вебінар, присвячений використанню сучасних засобів навчання

Документ-камери в школі: вебінар для освітян

Офіційний постачальник інтерактивного обладнання для освітніх закладів компанія «Інтер Системс» проведе безкоштовний вебінар, під час якого його учасники зможуть ознайомитися з сучасними документ-камерами і сканерами Eloam для освітнього процесу.

У рамках вебінару «Документ-камери і сканери Eloam для освіти» будуть розглянуті конкретні викладацькі завдання, які можна вирішити за допомогою документ-камер і сканерів Eloam.

Організатори заходу підкреслюють, що наглядні та інтерактивні уроки є завжди ефективними, тим більше для сучасних дітей, яких все важче здивувати та зацікавити.

Використання документ-камер є ефективним засобом заохочення та привертання уваги учнів.

Для викладача цей пристрій об’єднує в собі можливості кодоскопа, відеокамери, сканера, мікроскопа та веб-камери. З’єднуючись з комп’ютером через USB, документ-камера стає складовою частиною робочого місця викладача.

Узявши участь у вебінарі, його учасники зможуть отримати відповіді на питання, що таке документ-камера і як нею користуватися на уроках, як обрати документ-камеру та які її функції стануть у нагоді у навчальному процесі, як зацікавити учнів на заняттях за допомогою документ-камери, як швидко опанувати документ-камеру і як сканувати товсті книжки та великі купи документів за 20 хвилин.

Спікером на вебінарі виступить сертифікований спеціаліст з документ-камер та мультимедійного обладнання Катерина Кравченко.

Вебінар розпочнеться 26 cічня 2017 року о 15:00 і триватиме 45 хв.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
24.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів