Мінрегіон готує нові будівельні норми для шкіл

Нові будівельні норми врахують сучасні вимоги до шкіл та створять умови для інклюзивної освіти

Мінрегіон готує нові будівельні норми для шкіл

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ наразі працює над розробкою нових будівельних норм для навчальних закладів з метою створення умов для запровадження інклюзивної освіти у звичайних українських школах. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖК Лев Парцхаладзе після засідання робочої групи з приведення будівельних норм у відповідність до міжнародно визнаних принципів нормування повідомив, що чинні будівельні норми суттєво не переглядалися 19 років, лише кілька разів вносилися деякі корективи.

«Їх оновлення вкрай важливе сьогодні, і проект нової редакції ДБН «Будинки та споруди навчальних закладів», що наразі розробляється Мінрегіоном, врахує сучасні вимоги до навчальних закладів та створить умови для інклюзивної освіти», - підкреслив чиновник.

За словами Парцхаладзе, мова в першу чергу йде про облаштування безбар'єрного простору - встановлення пандусів, обладнання спеціальних гігієнічних кімнат та врахування заходів безпеки.

Освіта.ua
20.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Накипелов
По реФФормах, які пропонує міністерство освіти (та й не тільки...), складається враження, що загальноосвітні школи приєднують до інклюзивних, а не навпаки!!!