Директори шкіл не подаватимуть е-декларації

Законом скасовано необхідність подання декларацій окремим працівникам освіти

Директори шкіл не подаватимуть е-декларації

Заключні положення закону «Про Вищу раду правосуддя», що набув чинності 5 січня, містять норму, згідно з якою директори українських шкіл звільнені від зобов'язання заповнювати електронні декларації про доходи. Про це повідомляють Українські новини.

Також нормами закону передбачено, що необхідність заповнювати електронні декларації скасована для керівників закладів освіти, окрім керівників вищих навчальних закладів та їх заступників.

Декларації не подаватимуть і керівники установ науки, окрім президента Національної академії наук і національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ й національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ й президій національних галузевих академій наук.

Освіта.ua
05.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ol Pozn
почему посада директора залежить лише від районо а над учитлями він цар і бог?
Z
Щось нам квартальну премію затримують...Нє? Куди профспілка дивиться?)
простоктото
Вот о чем пишет знаменитый И.Ликарчук-----Я зовсім не здивований. Іще кілька місяців тому, пишучи пост про такі конкурси, прогнозував щось подібне. Чиновники, проводячи конкурс, тупо й сліпо виконали вимоги чинного законодавства. Й звинуватити їх у чомусь дуже складно. Тож мені лячно і неприємно будувати будь-які прогнози щодо майбутнього освіти цього району. Прикро і малозрозуміло лише одне: для чого ця людина подалася на конкурс? Саме тому лячно... А щодо конкурсів на посади керівників закладів освіти, особливо шкіл та дитячих дошкільних закладів, то ми колись зрозуміємо, що пішли не тим шляхом. Але буде вже пізно...
поддерживаю о 80%
Сергей Лимонов+3-3 Для одессит: Директора школ не взяточники ,они вымогатели и рэкетиры +искусные манипуляторы !!!
Родион
"Директор Уличненської школи на львівщині відсудив у вчительки інформатики та її чоловіка 45 тисяч грн за звинувачення у непрофесійності.Позов на вчительку директор подав після свого звіту перед педагогічним колективом та учнями." - ЗМІ. Показово і типово для українського освітянського простору, особливо провінційного. Найменший писк проти директора-неука, хапуги, чи бандита може мати непередбачувані наслідки. А для "безумно храбрых" - суд це ще не найгірше що може трапитись.
123
Для Родион: Дуже хоробрий директор. І що, вони виплатили?
Ol Pozn
Для 123: Директор хоробрий?А чим він ризикував?Приніс у суд бамагу-довідку з районо про свою компетентність тай гарантовано виграв суд
123
Маю свою думку, в чому хоробрість, але озвучити не можу.
Коментувати
директорка
з Різдвом Христовим! Давайте будемо добрішими. Миру Вам усім!!!
игорь
уже заключають, і вибирають на конкурсній основі
Олекса Позняк
Для игорь: моя уже победила в конкурсе о котором никто не знал.Вскользь на нараде сказала сама
Коментувати
віка
Зарплату вчителя Лілії Гриневич, тоді б вона зрозуміла б звичайного вчителя.
Z
Зарплата міністра освіти і науки Україн Лілії Гриневич в грудні становила 59 643,64 гривень. Про це йдеться у відповіді Міносвіти на запит Українських Новин. У грудні Гриневич нарахували 59 643,64 гривень, з них посадовий оклад склав 16 000 гривень, надбавка за вислугу років - 2 880 гривень, надбавка за роботу в умовах режимних обмежень - 2 400 гривень, надбавка за інтенсивність праці - 16 000 гривень, премія за листопад - 4 363,64 гривень, квартальна премія - 18 000 гривень. Утримані податки і збори склали 11 630,51 гривень. Цього місяця Гриневич не отримувала матеріальну допомогу.)))
123
Для Z: Вот это и я понимаю! И никаких сертификаций,мониторингов,ведения сайтов,блогов, никакой ответственности за бардачные новшества и нонсенсы по этому поводу...и много ещё чего. Как там в известном фильме говорили:" Кто не работает - тот ест"). За такое качество работы ещё и премии бешеные платят!))
Z
Я не зрозумів, колеги, а чого мінусуємо? Щось не те написав? Це відповідь Міносвіти. Офіційна. Включно з останнім реченням. Я скопіпастив. Від себе - тільки смайл)))
Ol Pozn
Для Z: доплюсуйте сюди витрати на постійні перелети для обміну досвідом -то у Корею то США.А туди де школа завалилась або у сіру зону їй нецікаво
Коментувати
ПОЧЕМУ????????????
Почему с директорами-пенсионерами не заключают контракт? Новые школы!!!!!! со старыми директорами!!!!!!!РЕФОРМАТОРЫ, СМЕШНО и ГРУСТНО!
простоктото
Освобождены от обязательства заполнять электронные декларации руководители заведений культуры, искусств, восстановления и сохранения национальной памяти, физической культуры, спорта и национально-патриотического воспитания.А ХАЙ ПОДНЯЛИ ТОЛЬКО ЗА ДИРЕКТОРОВ ШКОЛ.НАШЛИ КАК ВСЕГДА КОЗЛОВ ОТПУЩЕНИЯ.
Тімур
Мало хто з вчителів шкіл звернув увагу на порядок призначення академічних стипендій у 2017 році. Цитую: "рейтинг, відповідно до якого студентам навчальних закладів призначаються і виплачуються академічні стипендії протягом першого року навчання до першого семестрового контролю, формується на підставі конкурсного бала, отриманого ними під час вступу до навчального закладу". Це бомба. Оскільки в конкурсний бал входить і середній бал за школу, то можна тільки уявити, під яким пресом будуть вчителі шкіл, які читають у випускних класах. Особливо це стосується вчителів 9-річок. Можна тільки уявити, до якого рівня сягне рівень корупції у технікумах і коледжах при вступі (адже тут ЗНО немає). У першому семестрі для студентів першого року навчання стипендію потрібно давати всім. Якщо вже в державі немає грошей (та й де ж вони візьмуться, якщо все те,що заробляють низи, верхи розкрадають), то дайте половину. Але всім. А на другий семестр - нехай заробляють.
Меркель
Не только директоров, но и их заместителей нужно проверять на предмет нетрудового дохода.
Одесситка
А вот и зря... не будут подавать деклараций. Тогда мы будем лишены возможности похохотать не только о задекларированных чиновниками "святых мощах, вилах и виллах, замках в Испании и арсеналах оружия", но и о директорских "подаренных детьми квартирах, бесконечных поездках в Евросоюз и внедорожниках"))
Фурманюк Віталій
-966- Н.д.Алєксєєв С.О. (Реєстр.картка №344) Н.д.Ємець Л.О. (Реєстр.картка №221 Н.д.Алексєєв І.С. (Реєстр.картка №285) Н.д.Помазанов А.В. (Реєстр.картка №288) Н.д.Сидорович Р.М. (Реєстр.картка №373) Н.д.Яніцький В.П. (Реєстр.картка №155) Н.д.Грановський О.М. (Реєстр.картка №347) Н.д.Князевич Р.П. (Реєстр.картка №301 Н.д.Агафонова Н.В. (Реєстр.картка №333) Н.д.Голуб В.В. (Реєстр.картка №197) Н.д.Денисенко В.І. (Реєстр.картка №334) Н.д.Лапін І.О. (Реєстр.картка №22) Н.д.Македон Ю.М. (Реєстр.картка №16) Н.д.Новак Н.В. (Реєстр.картка №305) Н.д.Романюк Р.С. (Реєстр.картка №314) Н.д.Соболєв С.В. (Реєстр.картка №437) Н.д.Супруненко О.І. (Реєстр.картка №216) Н.д.Черненко О.М. (Реєстр.картка №310) У статті 45: Додати нову частину п’яту такого змісту: «5. Дія розділу VII цього Закону не поширюється на посадових осіб закладів, установ та організацій, які здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і д....
Олекса Позняк
Для Фурманюк Віталій: цапи!
Коментувати
Остін
Це чому для директорів амністія по подачі декларацій? З якоі такоі причини?
Ol Pozn
Для Остін: директори стільки накрали що зависне система
Коментувати
Юля
Хаха, кто бы сомневался. Чистые и непорочные на откатах только сколько имеют.
Тата
А керівників відділів освіти не треба було звільняти. Жителям міст та районів цікаво було б дізнатися про статки родичів цих осіб і налоговій також.
Марія
Для Тата: вони, як державні службовці подаватимуть все одно подавали раніше і, між тим, податкова ці декларації перевіряла
Ol Pozn
Для Марія: не кажіть що не розумієте різниці між звичайною і е-декларацєю.Поки депутати не подали е-декларацію ніхто не знав про їх статки.Не робіть з нас дурнів -тут люди з вищою освітою
Коментувати
Голосzнарода
Може краще казнити всіх директорів шкіл та їх рідних дітей, тоді настане благодать на Україні. Окупаційний режим відьомських шабашів зникне, вчителі перестануть бути рабами, а енергетика дітей перестане бути феодальним наділом та полем для відьомських ритуалів.
василь
для одессит. интерессно кто вас учил и в каких школах, откуда столько желчи?, приглядитесь к себе, оцените свою роль в обществе, станьте чуть добрей и все у вас будет хороше. не судите-судимы не будите.
Ol Pozn
Для василь: добре біблію цитуєш. А "не кради" там вичитав? Мі будем воровать а ві на не судіте -знайома пісня
Коментувати