Країні не вистачає дитячих садків, - прем'єр

Гройсман закликав місцеву владу визначити будівництво і відновлення дитячих садків своїм пріоритетом

Країні не вистачає дитячих садків, - прем'єр

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликає місцеву владу визначити будівництво дитячих садків своїм пріоритетом та за 2-4 роки ліквідувати черги дітей до дошкільних закладів. Про це він сказав під час відкриття нового дошкільного навчального закладу в одному з районів столиці.

«Хочу, щоб мене сьогодні почули усі сільські голови, селищні голови – це пріоритет: треба зробити все, щоб у перспективі 2-3-4 років, де в кого яка є проблема, черги в дитячі садочки були ліквідовані», - заявив Гройсман.

За його словами, сьогодні у країні не вистачає дитячих садків. Дошкільні заклади – переповнені, а десятки тисяч дітей стоять у чергах.

«Це неприпустимо для країни», - наголосив прем'єр.

«Завдання місцевої влади сьогодні – зробити пріоритет саме на відновленні і будівництві нових дитячих садків», - підкреслив прем’єр-міністр.

Глава уряду висловив переконання, що освіта має отримати з боку держави найвищу увагу і повагу для того, щоб українські діти отримали якісні знання і були конкурентні.

«Я згоден, що діти – наше майбутнє. Але для того, щоб діти були успішним майбутнім, вони мають отримати якісне сьогодення», - підкреслив Гройсман.

Освіта.ua
30.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Міський селянин
Дитячих садків не вистачає у великих та середніх містах України. У малих містах, селищах міського типу та селах ситуація протилежна. З кожним роком відбувається міграція молодого населення у великі міста і там ситуація із місцями у дитячих садках буде погіршуватись. Безумовно ОСНОВНА ПРОБЛЕМА - ЗНИЩЕННЯ села. Якби була робота, достойна зарплата у малих містечках та селах то й проблема дитсадків у Києві не стояла.
Олекса Позняк
Усі районо сидять у дитячих садочках а київські діти стоять по чергах з народження...Усе найкраще - районо, а дітям - велику дулю
Іванка
Та да, тепер на все наплювать, тільки садочками й будуть займаться. відкати гарні робити. Яценюк було десь заікнувся-- треба збільшити кільківть уроків англійської-- зразу збільшили. а діти тої мови як не знали. так і знають. Математика нікому не треба, українська, історія виходить- тільки треба англійська. А те, що в школах немає тепла, обладнання застаріле, досліди на пальцях проводять вчителі_ якось нікого й не болить.
Алекс
Для Іванка: ну як не болить- ось жиденятко як переживає, аж опухло
Коментувати
Алекс
ну все жид сказав, так все і буде/ далі пишу бо треба 100 знаків)))