37 столичних шкіл призупинили навчання

У Києві через погіршення епідемічної ситуації закрили 37 шкіл, ще у 16 - часткове закриття

37 столичних шкіл призупинили навчання

Для уникнення погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції керівники 37 київських шкіл, у яких рівень захворюваності перевищив 20%, прийняли рішення про закриття закладів, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Минулого тижня кожному закладу освіти дали право приймати рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% дітей від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання як на рівні школи, так і на рівні класу. До прийняття такого рішення рекомендовано залучати батьківські комітети й дослухатися до них», – сказав Поворозник.

За його словами, наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Шевченківському, Солом’янському, Подільському та Оболонському районах.

«У загальноосвітніх закладах усіх районів заплановано провести перевірки щодо відвідання навчального закладу та причини відсутності дітей. У разі відсутності більше 20% учнів із причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання, керівництву навчального закладу будуть надані рекомендації щодо призупинення навчально-виховного процесу», – зауважив заступник голови КМДА.

Він додав, що дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

Також, за словами Поворозника, навчальним закладам необхідно проводити елементарні санітарно-епідемічні заходи.

«Важливо забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря у приміщеннях, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання. Окрім того, необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей», – нагадав чиновник.

Освіта.ua
14.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
У нас на районі з 33 ходило тиждень 12. І що? Нічого. Бо захворіла тьотя, яка відповідальна за карантин. Як це назвати?!
Наталия Егорова
Безобразие и безответственность со стороны киевского начальства: причем тут директора школ? Они что, медики? У нас в классе ходит 11-12 человек из 32!!! И ничего, не закрывают ни класс, ни школу! Полный беспредел!!!
Олекса Позняк
Якщо хтось помре то винуватий директор а не хитро....пий Кличко