У новий рік треба увійти без боргів, - Гриневич

У новий рік треба увійти без боргів перед громадою та ретельно проаналізувати усі напрямки роботи

У новий рік треба увійти без боргів, - Гриневич

Місцеві органи освіти мають провести моніторинг впровадження оновлених програм, підбити підсумки року за питаннями, що стосуються опорних шкіл та остаточно закрити питання із забезпечення шкіл підручниками для 4 та 7 класів. Про це, виступаючи перед керівниками обласних управлінь освіти і науки в Рівному, сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

Міністр зазначила, що на шляху створення Нової української школи робиться дуже багато. «І мені б хотілось, щоб у кінці цього року ми провели для себе самооцінку за певними показниками, які справді відчувають діти, відчувають наші батьки», - підкреслила Лілія Гриневич.

Також міністр наголосила на відповідальності місцевих управлінь освіти у сфері впровадження нових освітніх реформ.

«Відстань між вами і пересічним класом вашої області значно менша, ніж між цими дітьми та МОН. Тому від вас у значній мірі залежить успішність усіх змін, які впроваджує міністерство. Саме ви, маючи безпосередній контакт з вчителями, можете зробити так, щоб більше педагогів почало використовувати сучасні методики викладання», - зауважила міністр.

Щодо закупівлі підручників 4 і 7 класів, Лілія Гриневич наголосила, що затримки є лише в тих областях, що пізно зробили замовлення на друк. Зараз, коли майже всі підручники надруковані, найважливіше – оперативно довезти їх в школи до Нового року.

«Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою та ретельно проаналізуємо усі напрямки нашої співпраці. Ми – команда і працюємо на спільну справу, тому нам важливо все робити разом та обмінюватись інформацією», - підкреслила Лілія Гриневич.

Керівники управлінь освіти отримали доручення проаналізувати, скільки було відкрито шкіл, скільки кабінетів для вивчення природничих наук та як здійснювались закупівлі автобусів.

«Відчуйте свою відповідальність. Від вашої фахової позиції, вміння робити роботу над помилками залежить якість освіти наших сільських дітей», - наголосила міністр.

Освіта.ua
25.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
ЦИТ:"Зараз, коли майже всі підручники надруковані, найважливіше – оперативно довезти їх в школи до Нового року." Це проблема? Чи їх на верблюдах через пустиню везтимуть?
Педагог
У Харківській області до цього часу відсутні підручники для 8 класу. Скоро закінчення І семестру!!!!!!!!!!!!!!
Бібліотекар
Про яку затримку доставки підручників іде мова? Такі видавництва як "Освіта" та "Астон" спочатку годували "завтраками" чекайте ви в черзі, а потімі відмовились друкувати підручники, то ніби документи не прийшли, то наклад малий. Як бути з цим?
Люка Бразі
Лілька капец прикольна міністерша. Вона говорить про якісь грандіозні реформи, а то всього лише значить шо бачте в першому класі треба писати олівцем шоб не травмувати дитину. Ха. Фантастика. Розумні люди розуміють, що це цирк на дроті, а не освіта.
Накипелов
У п’ятому класі змінили структуру програми, не змінюючи змісту. Підручників немає і не буде. Це показник якості української освіти?
Оксана
Насмішили. Залишилось з’ясувати, хто їх довезе(підручники) - Дід Мороз, Святий Миколай чи Санта Клаус
Простий вчитель
Вони не знущаються, а роблять видимість роботи. У нас підручники за новою програмою для 7 класу прислали на 50% учнів, в результаті другий рік працюю по старому. Різниці практично не має, адже в історії просто попереставляли розділи та параграфи місцями і передбачили практичні роботи. От і вся різниця, а обєм матеріалу як був необятним так і залишився. І цікаво, де тут спрощення програми про яке так багато говорили?
Алла
Вони знущаються? Це ті підручники, якими повинні і обіцяли забезпечити ще на 1 вересня 2015!!! року!!! І вони вважають, що мають чи похвалитись? І, до речі, в Київській школі для 7 класу підручників не вистачає (так що, Київ запізно їх замовив?)
Вчитель
Ще хтось серйозно цю клоунессу сприймає. ЇЇ задача побалаболити, а всі реформи зводяться "Я обіцяла, обіцяю і буду обіцяти"
Коментувати