Комп'ютерами з Китаю обладнають 1 тисячу шкіл

Україна отримала понад 23 тисячі комп’ютерів з Китаю, якими буде обладнана 1 тисяча шкіл

Комп'ютерами з Китаю обладнають 1 тисячу шкіл

Україна отримала понад 23 тисячі комп’ютерів з Китаю, якими, після встановлення на них програмного забезпечення, буде обладнана 1 тисяча українських шкіл. Про це під час відкриття лінгафонних кабінетів у Київській гімназії східних мов повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

«Ми розуміємо, що обладнання, яке було передано Київській гімназії східних мов №1 – це лише невеличка частка допомоги, що надав китайський народ Україні. Зараз у нас на складах знаходиться 23,5 тисячі комп’ютерів, на які ми маємо встановити програмне забезпечення. У нас триває тендер на це програмне забезпечення, і щойно воно буде встановлено, ми обладнаємо цими комп’ютерами 1 тисячу шкіл в Україні», - зазначила Гриневич.

У свою чергу посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей повідомив про наміри розширення співпраці у зазначеному напрямі.

«У важкий для нас час Україна простягнула нам руку допомоги, і зараз час Китаю зробити свій внесок. Це лише початок, ми плануємо зробити більше і краще. Сподіваюсь, що найближчим часом в мене буде шанс відвідати більше навчальних закладів України», - сказав Ду Вей.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, технічна допомога Китаю є суттєвим внеском в підсилення та розвиток нового освітнього середовища.

«Для мене як для міністра є дуже цінним, що Китай та ви, пане посол, приділяєте свою увагу середній освіті, адже зараз ми працюємо над реформою середньої освіти. Для того, щоб вона була успішною, нам потрібно підвищувати кваліфікацію вчителів і створювати для них та їхніх учнів нове освітнє середовище. Технічна допомога від Китаю – це суттєвий внесок в підсилення та розвиток цього нового середовища», - наголосила міністр освіти.

Освіта.ua
23.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
с. Буковины
Если будет программа для Linux тогда поговорим об этом. Кроме того учебники. А сейчас пробная XP и OpenOffice. Других вариантов государство не оставило.
FDFD
Для с. Буковины: Какие программы для Линукс? Вы вообще понимаете о чем говорите? Можна просто поставить эмулятор Винды на Линукс и все дела!
Кіцманчани, Чернівецька область
Для FDFD: Дуже хочемо подивитися на вашу майстерність з 64 МБ ОЗП.
Коментувати
може і так
Може навіть бути Лінукс з 768 ОЗП. Але до кожної школи. І перш ніж писати про безкоштовне ПЗ. Держава повинна зробити відкат тих підручників які є. Після того випустити нові, котрі будуть відповідати матеріальному рівню більшості шкіл. Тобто ОС XP SP 3 і Офіс 2003. А краще всього OpenOffice. Якщо хтось готовий купити ліцензії на 2007 бідь-ласка. Це самий правильний вихід. Треба думати над тим, як напрацювати єдиний стандарт викладання цього предмету. Про зміну методики проведення олімпiад теж треба серйозно задуматися. Випадки халатності журі трапляються нажаль дуже часто. Можливо дійсно варто все звести до теоретичного варіанту. Тоді жодних подібних заяв від учасників не буде.
учитель, Черновцы
Мы уже на Буковине достаточно обсудили эту тему. http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=80244 Или (кометны) статья "Без домшнього завдання і оцінок: з 1 вересня першокласників будуть вчити по-новому" рубрика "Образование" (Портал БукИнфо) На сегоднешний день пришли к выводам, что олимпиады по ИКТ и Информатике нужно проводить в писменном виде. Случались случаи когда ученик сделал 4 задания, а при апеляции их было только 2. Для нас этих аргументов достаточно. Программирование вообще без проблем. Лист бумаги и пусть пишет программы. А ИКТ - тесты и разширенные вопросы. Весь фарс уже больше чем достал.
може і так
Для учитель, Черновцы: Файл видалив і все. Треба організаторам олімпіад серйозно задуматися про це.
Юрий
Для учитель, Черновцы: Вообще то, по правилам принятия олимпиадных работ по ИКТ (да и программированию), составляется протокол, куда вписываются объемы файлов ученика и он ставит свою подпись. А сами собранные задания сохраняются как минимум год.
с. Буковины
Для Юрий: Что?????? зайдите на сайты отделов образования Буковины. Там и в помине такого нет. Кроме того, одна формула в Excel сколько весит?
Коментувати
НУ И НУ!
Слушайте но Майкрософт от поддержки XP отказалась полностью. Чем не вариант.
Юрий
Для НУ И НУ!: Отказалась от поддержки не означает, что XP теперь стала бесплатной
с. Буковины
Для Юрий: Тогда меняйте программу. Кроме XP варианта нет.
с. Буковины
Для Юрий: 30 дней в любом случае бесплатна. А если полетела батарейка, то целый год.))))))
Коментувати
Кот Матроскин
Зачем вообще о Линуксе говорить пусть он хоть трижды будет бесплатный. Ну вычитаем мы программу на нем и где это пригодится если везде Винда? Оно то вроде все то да не оно. Это как офис 2003 и 2007 и выше делают тоже самое но к каждому нужно привыкнуть. Так проще сразу учить то что надо а не переучиваться потом.
Anna
Для Кот Матроскин: а что вы предлагаете?? вы же понимаете что то что во всей стране в школе стоят пиратки не ок, а на лицензию государство денег точно не выделит. Так что Линукс по сути единственный выход
Олекса Позняк
Для Anna: да посадить можно за это любого
Коментувати
Вот какие дела!
Я порой даже не понимаю зачем существует должность учителя информатики. Набрали 5 учителей, молодежь после педуниверситета. А работать не c кем. Да они знают что такое Linux и Windows и на этом все. Работаю учителем начиная от безмашинного варианта. Прошел начиная от 2 поколения ПК. НО УЖЕ ВСЕ ДОСТАЛО!!! РЕШИЛ ПЕРЕЙТИ В ДРУГУЮ ШКОЛУ ТОЛЬКО НА СВОИ ЧАСЫ ФИЗИКИ. ПУСТЬ ПОТОМ ХОТЬ ПЕРЕДУРТСЯ. Амбициозные верящие только в силу денег. Зато теперь попотеют около ДИСУО, будут думать как помоч завучу с расписанием, кроме того еще надо уметь установить ОС, ПО и грамотно работать с РАЗНЫМИ ПРОГРАММАМИ. Еще куча разных мелочей, без которых трудно обойтись. В таком колекиве очень трудно. Нет уважения, понимая в конце концов разумения. Такое теперь время.
DFS
Для Вот какие дела!: Если уже учителя не могут установить Виндовс или Линукс на Пк, то это уже полный пипец! Куда катится наше педобразование.....
Юрий
А учитель не должен устанавливать Линукс, Виндовс. Это не входит в его функциональные обязанности. Вы, к примеру, можете мешок сахара перенести? Тогда придите ко мне, поработайте грузчиком бесплатно.
DFS
Для Юрий: Сахар пусть переносят те кто его продает или покупает. Учитель непосредственно работает с операционными системами и корона ему с головы не упадет если установит ее! Правда конечно если руки у него не из ж.. ростут!)))
Коментувати
Не розумію!
Конкретно! З 2 класу всі програми під Лінукс!!! Можливо десь є згадки в підручниках про цю ОС. Але це рідкість. Тоді всі питання пов`язані з використанням ОС Windows знімаються.
Запитав
В якій це школі є ліцензійне пз(ос офіс - хоча б позичте)? Бо в нашого методиста спитаав-"нема ні в кого", в майкрософт писав - купуйте. Про наклейки на корпусы в курсі - а як нема?
О чем реч?
Зачем тогда учитель информатики если надо платить за установку ОС? Или у нас такие учителя?
Evgen Shapoval
Для О чем реч?: Вчитель - це вчитель, Вчитель біології замість медсестри не працює, він же розуміється в анатомії,; вчитель хімії в столовій не закладає продукти для приготування обідів і т.д. Вчителі інформатики і без вас знають що робити, ви за собою дивіться!!!!!!!!!!!!
Не розумію!
Для Evgen Shapoval: ВИ кого маєте на увазі? Лаборанта! У деяких селах не те що учителя, навіть інженера важко знайти на години фізики та інформатики. А ви говорите про установки ОС. А може пропонуйте кілька разів на рік оплачувати такі послуги різним сервіс центрам. Поясність вашу думку.
Коментувати
дивні люди
Установка ОС+ОФІС+ПРИКЛАДНІ ПРОГРАМИ=ДУЖЕ ДОРОГО ДУЖЕ ДОРОГО+КІЛЬКІСТЬ ПК=НЕ ПО КИШЕНІ ЧИ ДУЖЕ ДУЖЕ ДОРОГО.
hahaha
Головне, що за кожен компютер ще потрібно сплатити 510 гривень за встановлення програмного забезпечення
Тарас
Київська гімназія східних мов № 1 до свого 80-річчя отримала 3 лінгафонні кабінети, принтери, комп’ютери та інше обладнання в рамках допомоги Уряду Китайської Народної Республіки. А нам на 50 років = 0
Петро
Щось не сходиться з арифметикою: http://shkos.at.ua/news/skilki_shkil_otrimajut_kitajski_komp_juteri_abo_kudi_znikli_1_4_tis_navchalnikh_zakladiv/2016-11-24-86
Patriot
О, пошла жара с тендерами на программное обеспечение. Это то на чем они наиболее люблят грабить народ и страну. Проблему нашли установить операционную систему на компьютер. Зачем школе лицензионная операционная система если вы не обеспечиваете их лицензионными прикладными программами? Цирк просто!
странно
Так сложилась ситуация, что например я мечтаю о КОРВЕТАХ или ИСКРА. Возможно Pnt 3 с 512 ОЗУ и ОС Линукс 7 для школ.
Evgen
Дайте вчителям працювати з дітьми на компах, операційну систему можна установить і Linux, безкоштовно і реалізується повністю програма вивчення інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Чекаєте і організовуєте тендери для відкату?
тина
Для Evgen: "... операційну систему можна установить і Linux, ..."///////////////////////// К то установит? Кто такой умелец? Уже ранее был привоз с китая, но так и не смогли запустить и стоят в классах для прверяющих, но не работают
Дядько Іван
Для тина: це робиться елементарно... і навіть умільцем не потрібно бути.... треба лише бути на своєму місці і мати руки та голову.
Теж вчителька
Для Тины. А у нас предыдущий привоз из Китая очень даже работает. На Linux. Есть у нас такой умелец - учительница информатики, молоденькая и знающая.
Коментувати
Дети Украины
Спасибо Китаю за наше счастливое детство, а то от наших оффшорников никакой пользы. Их деньги даже куры не клюют.
Так собі
Для Дети Украины: просто в точку!!! Але реалії не змінюються на краще...
Коментувати