Школам доручать провести безпекові інструктажі

Інструктажі з питань виконання вимог безпеки мають бути проведені в усіх навчальних закладах

Школам доручать провести безпекові інструктажі

Керівники регіональних департаментів освіти і науки отримали доручення провести позапланові інструктажі з питань неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій у навчальних закладах. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки, що підписаний Лілією Гриневич.

У відомстві повідомили, що відповідне доручення пов'язано із ситуацією, яка сталась 11 жовтня у Василькові, коли під час уроку стався обвал фасадної стіни школи.

Інструктажі з питань виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій мають бути проведені в усіх навчальних закладах, де перебувають учні або студенти, незалежно від форм власності.

Про результати роботи керівники обласних департаментів освіти і науки та вищих навчальних закладів мають поінформувати міністерство до 28 листопада 2016 року.

Освіта.ua
14.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ведмідь
проведемо інструктажі і все буде супер. А все інше..., денег нет. но ви держітесь.
Игорь Соломонов
Початок: "Якщо школа почне обвалюватися, то потрібно надіти каску"
Класний керівник
Дурдом! Школи старі. Грошей на кпітальні ремонти немає. У серпні все подивилися і підписали Акти про підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Все було чудово. От тепер директор і класний керівник, вчитель мають провести інструктажі, записати, і все! панацея є! стіни не будуть падати, стелі будуть на місці, котельні відремонтуються, на стінах зникнуть тріщіни,... Все буде зроблено, все буде чудово. Виявляється все так легко, провели інструктажі і проблеми вирішані. Ну да, ми ж не зрозуміли, що в обвалі стіни васильківської школи винні класні керівники, які неправильно або не вчасно провели або неправильно записали інструктажі! Слів немає...................
Супер!
Ви ще забули про обов’язкову підписку на журнал для МЧС, бо без неї всі інструктажі - коту під хвіст.
Pasha23
Відгукніться, агов колеги, у кого в котельнях є режимні карти котлів, проведено вчасно технічне опосвідчення котлів, на манометрах стоять штампики про їх технічну придатність, у кого є дозвіл на роботу котлів від органів Держнаглядохорони праці у встановленому порядку, а вкого проводиться докотлова обробка води, у котельні вбудований тамбур чи пак зроблено повітряну завісу, з працівниками незалежно від посади чи роботи проведено інструктаж для одержання групи І з електробезпеки, проведено заміри опору електромережі, просякнуті дерев’яні конструкції перекриття - це все платні послуги (в сотнях і тисячах гривень) утворених різних контор і фірмочок, під гаслом створення безпечних умов праці, попередження виробничого травмування. Зримий приклад доведення до абсурду роботи з охорони праці. Ще один приклад чиновного реформування. А може за ті гроші на вітер дійсно було б укріпити стіну, пофарбувати водонапірну башту та укріпити її (впала башта і поїхали штрафувати директорів) тощо. Абсурд!!!
Супер!
Прекрасне вирішення проблеми! Директор школи мало не горланить на весь районний відділ освіти що школа потріскалася - її ніхто не чує. Зате придумали як себе убезпечити. Якщо (не дай Боже) щось станеться, -вчитель винуватий, бо погано інструктаж провів як вести себе в ситуації, коли тобі на голову стіна падає. Найголовніше - не забутися підписи поставити в журналі і бесіди записати на окремих листочках, та покласти у папегу з виховної роботи, бо назавтра приїде перевірка рахувати кількість папірців.
Перехожий
Для Супер!: Істинна правда!
Дайте дихати вільно
Ми вже проводили і інструктажі з цього приводу і навчальну евакуацію, правда, місяць назад, невже знову все проводити, бо міністерство через місяць роздуплилося?
дістало
Підтримую. Знову паперотворчість. Знову ми папірці-звіти про виконані інструктажі здамо, потім ще і ще. А школи хто ремонтувати буде?
Коментувати
Св-та
Ситуація сталася 11 жовтня, а наказ МОН від 10 листопада. Щось довго думала міністерка освіти Л.Гриневич, вам не здається? Ми в школах вже давно і без вашої вказівки це зробили.
Мирослава
Як вже навбридли всіляякі вказівки!!! Тижні безпеки,інструктажі по поводу і без, вчителі проводять постійно ,без вказівок МОНу... Чи їм зайнятися нічим??? Задовбали.
Почти инструктаж
«Папа, что такое судьба?» - «Представь себе, ты идешь по улице, а тебе на голову – кирпич. Это – судьба». «А если мимо?» «Значит не судьба».
житель
А що, до цього в школах не проводився ніякий інструктаж? Чи від проведення інструктажу будівлі не будуть обвалюваться? І хіба інструктаж вплине на стан будівель?
ГУМС
Для житель: А як же?! Хто пройшов інструктаж до падіння на нього стіни вважатиметься таким, що сам на себе стіну скинув (а як же іще можна пояснити той прикрий факт, що після живильного інструктажу (!) ); а хто не пройшов - постраждав через свої лінощі.
CZUO
Напишуть ДОПОВІДЬ. Якщо щось станеться, буде зрозуміло, хто не провів, або хто провів, але формально. Тільки доповідь від 25 органів управління освітою і десь 500-600 ВНЗ, ВПУ. Хто його читати буде ?
Коментувати