У ВР обурились опитуванням дітей щодо стосунків з РФ

Від Міністерства освіти вимагають пояснити ситуацію зі скандальним опитуванням школярів

У ВР обурились опитуванням дітей щодо стосунків з РФ

Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк під час погоджувальної ради парламенту у понеділок звернувся з запитом до Міністерства освіти з вимогою пояснити ситуацію з опитуванням серед школярів, яке він вважає неприйнятним. Про це повідомляє Українська правда.

Мова йде про опитування серед 7 – 11 класів. Зокрема, Березюка обурили прохання до дітей сьомого класу відзначити свою позицію стосовно наступних тверджень: "Українська і російська культура абсолютно однакові", "Україна і Росія мають бути однією державою", "Україна залишається повністю незалежною позаблоковою державою чи Україна стає частиною великого союзу, який включає Росію", "Україна розпадається на декілька окремих держав".

Березюк цитував ці запитання російською, хоча існує і українська їх версія.

"Це є примітивна НЛПівщина, яка зомбує українських дітей. Ми війну виграли чи ми здалися і привчаємо наших дітей до рабства?" – обурився він.

Як відомо, питання цих опитувань почало активно обговорюватися в соцмережах після того, як в неділю про них написала активіст Лариса Ніцой на своїй сторінці у Facebook. Вона також обурилася ним і звернулася до СБУ та Міністерства освіти з вимогою розібратися в ситуації.

Освіта.ua
14.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир
Беда всех составителей анкет состоит в том, что они не представляют уровня образования сегодняшних школьников. Что может сказать о единстве культур школьник, у которого смутные представления об украинской культуре, а о российской и того меньше. И если страной, и дальше будут руководить деятели, которые все беды будут списывать на Россию, то на последний вопрос анкеты , уже не придется отвечать.
Сергей Лимонов
Скандальная анкета, к которой причастно Министерство образования и науки Украины и в которой украинским школьникам предлагается ответить на вопросы о необходимости объединения Украины с Россией, составлена совершенно непрофессионально и неуклюже. Такую оценку в комментарии "Обозревателю" дала социолог, директор фонда "Демократические инициативы" Ирина Бекешкина. "Как у профессионала у меня есть к ней определенные претензии. Как говорится, сделана неуклюже. Отмечу, что 7-й и 11-й классы – это очень разные дети и разные классы, поэтому для них нельзя составлять одну анкету. Если детям в старших классах еще можно задавать такие вопросы, то в 7-м классе дети к такому совершенно не готовы и это неправомерно", — сказала Бекешкина. Также социолог указала на еще один важный момент. По мнению Бекешкиной, важно понять, кто именно оплачивает этот проект. "Если это инициатива министерства, то явно должен был быть проведен тендер", — сказала она.
Сергей Лимонов
Ліліє Іванівно! Поясніть і нам -що це за пройдисвіти "окопалися" в МОН!
СТУ
Для Сергей Лимонов: Якщо ви про гриневич, то вона Михайлівна :)
Заради зворотного зв’язку
На позивний «Михайлівна» вона ні разу не відгукнулася. Може на «Іванівна» відгукнеться».
Коментувати