Школи запрошують до участі в таборах «GoCamp»

Участь в проекті таборів нового формату «GoCamp» GO Global дозволить дітям вивчати іноземну мову

Школи запрошують до участі в таборах «GoCamp»

В Україні в 2017 році планують організувати мовні табори «GoCamp» для 100 000 дітей із залученням 1000 іноземних волонтерів з різних країн. Організатором проекту є громадська організація Global Office, мета якої - сприяти інтеграції України в світовий простір.

Участь в проекті «GoCamp» зможуть взяти загальноосвітні школи по всій Україні, незалежно від географічного розташування, комплектності, наповнення класів та інших параметрів.

«GoCamp» - це новий формат дитячого табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом трьох тижнів діти, які відвідають табір, зможуть брати участь в реалізації цікавих проектів і завдань, поспілкуватися англійською або німецькою з іноземними волонтерами і просто відпочити.

«GoCamp» 2017 року проходитиме з 29 травня по 16 червня. Протягом цього періоду діти під керівництвом вчителів та іноземних волонтерів будуть створювати проекти, спілкуватися іноземною мовою і відпочивати з користю для власного розвитку.

Для кожної школи проведення такого табору - це відмінна можливість опанувати новий формат викладання, отримати методичні матеріали, провести тренінг для вчителів, стати більш відкритими і прогресивними.

Для учнів різних класів відпочинок у такому таборі допоможе усвідомити необхідність активного вивчення іноземної мови для отримання додаткових можливостей.

Нагадаємо, що в минулому році 559 шкіл абсолютно з різних куточків України подали заявки на участь в пілотному проекті «GoCamp». За результатами творчого завдання було відібрано 128 шкіл, які прийняли волонтера і провели табір для своїх учнів.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ШКОЛУ

Освіта.ua
02.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sergey1979
Найшов все таки - завуалювали інфу (скоріше це все впаде на директора ЛМТ) Сім’ї, які приймають в себе волонтера мають відповідати певним критеріям: - познайомитися з волонтером онлайн до приїзду (у соцмережах та/або по скайпу) надати грунтовну інформацію про умови, які отримає волонтер, організаторам проекту завчасно надати окрему кімнату для волонтера - забезпечити волонтера як мінімум дворазовим харчуванням - забезпечити доступ до інтернету - забезпечити необхідні санітарні умови (наявність води, як холодної, так і гарячої, охайність) - бажано забезпечити спілкування волонтера з вашою родиною, а також - знайомство з культурою, побутом, звичками.
sergey1979
Чи не забагато умов для прийому волонтера? Та й чи повинні страждати учні, що школі не вдалось його/її заманити? Зрозуміло, що НайемГриневич бажає показати школи з кращої сторони, але ж не всі місця "райські".
Оксана
Для sergey1979: А де дізнатись про умови?
Сергей Очеретный
Натисніть "Зареєструвати школу" і таи побачите
Катя
Яких умов багато? Не хочете - не партесь ! У інших будн більше шансіа. У дітей запитайте краще. Наші були в захваті.
Коментувати